Szkoła języka niemieckiego w Warszawie – einfach so!

Szkoła języka niemieckiego w Warszawie

Systematyczna nauka ogólnego języka niemieckiego w formie semestralnej.

Program kompleksowo przygotowujący do egzaminów certyfikacyjnych.

Nauka języka niemieckiego biznesowego przydatnego w pracy i rozwoju Twojej kariery.

Lekcje zdalne, w których uczestniczysz online – nieważne, gdzie się znajdujesz.

Facebook

Blog

Bądź na bieżąco z życiem naszej szkoły języka niemieckiego!

Rozwiąż test poziomujący z języka niemieckiego

dla początkujących lub zaawansowanych

Mini grupy w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

Mini grupy

Każda grupa liczy po 3-4 osoby, co pozwala na jeszcze więcej praktyki na zajęciach!

Nauka przy kawie w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

Komfort nauki przy kawie

Mamy aż trzy lokalizacje w nowoczesnych biurowcach, a wszystkie są blisko metra!

Praktyka na kursach języka niemieckiego

Mówimy, mówimy…

… i jeszcze raz mówimy! Stawiamy na praktykę i komunikację!

Metoda zanurzenia na kursach języka niemieckiego

Zanurzenie w języku

Na zajęciach usłyszysz u nas tylko język niemiecki – to bardzo ułatwia naukę!

Dlaczego warto się z nami uczyć?

Jesteśmy super – i to nie ulega wątpliwości. Ale istnieje też szereg innych argumentów za tym, byś to właśnie naszej szkole języka niemieckiego w Warszawie powierzył rozwój swoich umiejętności i kompetencji językowych.

Naszym najważniejszym wyróżnikiem są naprawdę małe grupy, a „indywidualne podejście” do każdego Klienta nie jest tylko marketingowym sloganem. Rozumiemy specyfikę nauczania języka obcego i dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła języka niemieckiego była pod tym względem liderem na rynku. Nauka z nami jest przyjemna, szybka i – co najważniejsze – skuteczna. Sprawdź nas podczas lekcji próbnej!

Jaki język niemiecki chcesz poznać?

To, że nauczysz się luźnej komunikacji ze swoim niemieckojęzycznym znajomym, nie oznacza jeszcze, że będziesz potrafił równie swobodnie rozmawiać na tematy związane z życiem zawodowym.

Każda branża ma swoje specjalistyczne słownictwo, własną kulturę komunikacji i wyjątkowe sformułowania, których nie usłyszysz nigdzie indziej. Ucząc się w naszej szkole języka niemieckiego zauważysz, że zupełnie inaczej wygląda kurs dla lekarza, a inaczej dla specjalisty od marketingu.

biznes

finanse

komunikacja

logistyka

medycyna

ogólny

prawo

technologie

Jeden język niemiecki, wiele specjalizacji. Którą wybierzesz?

Oni uczą w naszej szkole języka niemieckiego

Lektorzy języka niemieckiego – Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Doświadczenie zawodowe uświadomiło mi, jak bardzo potrzebne jest innowacyjne podejście do nauki języków (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Patrick Lüder

Patrick Lüder

Ich bin in Deutschland geboren und aufgewachsen. Bevor ich nach Warschau ging, habe ich Mathematik studiert (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Weronika Świderska

Weronika Świderska

Półtora roku studiów spędziłam w Niemczech, pracując i studiując na Uniwersytecie Kraju Saary w Saarbrücken (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Kamil Połomski

Kamil Połomski

Jestem lektorem oraz tłumaczem języków niemieckiego, angielskiego i litewskiego (…)

Język niemiecki w Warszawie czy online?

Ty wybierasz, gdzie i kiedy chcesz się uczyć!

Oto szkoła języka niemieckiego w Warszawie utworzona z pasji

einfach so! to szkoła języka niemieckiego w Warszawie utworzona z pasji do języka niemieckiego. Na rynku istniejemy od kilku lat, nauczamy od kilkunastu. Oferujemy szeroki wybór kursów dostosowanych do potrzeb naszych klientów – tak, aby każdy mógł wybrać kurs dla siebie najodpowiedniejszy, a nauka była szybka, efektywna i naprawdę przyjemna. Wiemy, jak potrzebne jest dziś innowacyjne i nowoczesne podejście do nauki języków obcych. Obdarz naszą szkołę języka niemieckiego kredytem zaufania i przekonaj się, że nauka nie musi być ani monotonna, ani nudna.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, nawiązać kontakty z zagranicznymi kontrahentami czy przygotować się komunikacyjnie do pracy za granicą, ze szkołą języka niemieckiego w Warszawie einfach so! możesz szybko zrealizować swoje plany. Z naszymi kompetentnymi i doświadczonymi lektorami oraz native speaker’ami znającymi doskonale nie tylko język, ale też niemiecką kulturę pracy i realia życia w krajach niemieckojęzycznych, zawsze osiągniesz pożądany efekt!

Nauka języka niemieckiego zorientowana na cel

Nasza szkoła języka niemieckiego w Warszawie einfach so! uczy języka praktycznego w realiach codziennego życia i środowiska pracy, a dzięki przyjemnej atmosferze panującej na zajęciach i nastawieniu na komunikację w języku niemieckim już od pierwszych zajęć, na efekty nie trzeba długo czekać. Jesteśmy zwolennikami nauki poprzez solidną praktykę i zachęcamy naszych kursantów do mówienia po niemiecku na każdych zajęciach.

Chcesz jak najszybciej zacząć mówić, zdać certyfikat, maturę rozszerzoną albo egzamin z języka niemieckiego? Sprawdź ofertę naszej szkoły języka niemieckiego w Warszawie – znajdziesz w niej nie tylko kursy indywidualne i semestralne, ale również intensywne kursy wakacyjne na wszystkich poziomach, kursy języka niemieckiego biznesowego oraz zajęcia z autorskim programem nauczania dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Ocenimy Twój poziom znajomości języka niemieckiego i pomożemy w doborze odpowiedniego kursu. Co więcej – choć to nauczanie języka niemieckiego jest naszym głównym obszarem działalności – służymy też wsparciem w zakresie języka angielskiego. Lektorzy w naszej szkole języka niemieckiego posługują się nim równie biegle, co językiem naszego sąsiada zza Odry.

Szybciej, lepiej – z pasji do języka niemieckiego

Starannie przygotowane programy nauki języka niemieckiego ze szkołą języka niemieckiego w Warszawie einfach so! lub online pozwolą Ci szybko osiągnąć pożądane rezultaty, a nasza entuzjastyczna kadra lektorów sprawi, że (jeszcze bardziej) polubisz język niemiecki. Czeka na Ciebie zespół pozytywnych, dynamicznych i kompetentnych lektorów w trzech prestiżowych lokalizacjach w centrum Warszawy – Carpathia Office House, Saski Point oraz Q22. Spotkaj optymistycznych ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję do języków oraz odkryj nowoczesne, ekologiczne i wyjątkowo wygodne przestrzenie biurowe w biznesowym centrum Warszawy. Zadzwoń, napisz i rozpocznij swoją przygodę z einfach so!

Przestrzeń w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

Jest gdzie się uczyć, jest też gdzie odpocząć. Te fotele z tyłu są super wygodne!

Nasz ekspres robi najlepszą kawę na świecie! Albo przynajmniej na Powiślu.

A tutaj czeka odpowiedź na każde pytanie! Bez dobrych recepcji ten świat by upadł.

Ucz się w szkole języka niemieckiego w Warszawie lub online

Mamy ofertę zajęć z języka niemieckiego stworzoną zarówno dla osób, które chcą nauczyć się języka do codziennej, luźnej komunikacji za granicą, jak i dla tych, którzy czują potrzebę nauki języka specjalistycznego – z myślą o rozwoju swojej kariery. Programy nauczania w naszej szkole języka niemieckiego są mocno zróżnicowane tematycznie, by odpowiadać na potrzeby każdego z naszych kursantów. Zapraszamy na:

Nasza szkoła języka niemieckiego w Warszawie – dlaczego warto?

Skończyłeś studia i myślisz o pracy za granicą albo chciałbyś zmienić dotychczasową? Czujesz, że chcesz się rozwijać, podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe umiejętności? A może planujesz rozpocząć studia w Niemczech, Austrii bądź Szwajcarii? To tylko niektóre z powodów skłaniających do nauki języka niemieckiego w Warszawie. W naszej szkole języka niemieckiego idea ciągłego rozwoju swoich umiejętności i kompetencji zawodowych jest nam szczególnie bliska. Sami dbamy o to, by stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług i chcemy też pomóc w tym naszym kursantom, którzy mają w planach rozwinąć skrzydła za granicą bądź w międzynarodowej firmie.

Żyjemy w czasach, gdy znajomość języka angielskiego jest powszechna, a swobodne posługiwanie się dodatkowym językiem obcym – w szczególności językiem niemieckim – zdecydowanie zwiększa szanse na zdobycie wymarzonej pracy i wyższego wynagrodzenia. To mocne argumenty, by podjąć naukę w szkole języka niemieckiego, ale nie jedyne. Z doświadczenia wiemy, że na takie zajęcia ludzie decydują się choćby z przyczyn podróżniczo-towarzyskich. Chcą poszerzać horyzonty, wyjeżdżać za granicę, swobodnie się komunikować i nawiązywać interesujące znajomości. Umówmy się – każdy powód jest dobry, by nauczyć się czegoś nowego!

Kierunek – kraje niemieckojęzyczne!

Niemcy to jeden z najważniejszych partnerów handlowych – nie tylko dla krajów z Europy, ale także pozaeuropejskich. Liczne niemieckie firmy w Polsce, firmy zagraniczne w Niemczech, a także polskie firmy, które ściśle współpracują z krajami niemieckojęzycznymi, poszukują głównie pracowników ze znajomością języka niemieckiego w Warszawie. Swobodna komunikacja ze współpracownikami i przełożonymi to bardzo ważny obszar w każdej branży, dlatego potrzeba nauki języków obcych jest tak uniwersalna i dlatego szkół języka niemieckiego w ostatnich latach pojawia się na rynku coraz więcej.

Jesteśmy świadomi realiów współczesnego świata, dlatego oferujemy kompleksowy program nauki języka niemieckiego w Warszawie na najwyższym poziomie. Szkolenia prowadzą kompetentni, doświadczeni lektorzy – absolwenci germanistyki oraz lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, absolwenci germanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwenci uczelni zagranicznych takich jak Uniwersytet Homboldta w Berlinie czy Uniwersytet Wiedeński. To młodzi, energiczni lektorzy, dla których nauczanie nie jest tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Wielu z nich odbywało praktyki w Niemczech i tam też szkoliło w sposobach efektywnego nauczania języków obcych.

Taka szkoła języka niemieckiego, jakiej potrzebujesz

Prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego od poziomu podstawowego A1 do biegłego C2. Są to zajęcia grupowe, indywidualne, stacjonarne, online, ogólne, a także te skoncentrowane na komunikacji w konkretnej branży. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by tryb nauki, terminy zajęć i zakres tematyczny były dostosowane do konkretnego klienta, jego celów, motywacji i możliwości czasowych. Od lat dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych kursantów wspominał współpracę z naszą szkołą języka niemieckiego jako coś przyjemnego i maksymalnie rozwojowego. Praca z tak wieloma różnymi ludźmi daje nam ogromną satysfakcję. My ją przekuwamy w energię, która wraca potem do naszych kursantów podczas zajęć!

W szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so! damy Ci wiedzę i rozwiniemy umiejętności – reszta zależy tylko od Ciebie!

Wir leben Deutsch!

Szkoła języka niemieckiego w Warszawie

Systematyczna nauka ogólnego języka niemieckiego w formie semestralnej.

Program kompleksowo przygotowujący do egzaminów certyfikacyjnych.

Nauka języka biznesowego przydatnego w pracy i rozwoju Twojej kariery.

Lekcje zdalne, w których uczestniczysz online – nieważne, gdzie się znajdujesz.

Bądź na bieżąco z życiem naszej szkoły języka niemieckiego!

Rozwiąż test poziomujący z języka niemieckiego

dla początkujących lub zaawansowanych

Dlaczego warto się z nami uczyć?

Jesteśmy super – i to nie ulega wątpliwości. Ale istnieje też szereg innych argumentów za tym, byś to właśnie naszej szkole języka niemieckiego w Warszawie powierzył rozwój swoich umiejętności i kompetencji językowych.

Naszym najważniejszym wyróżnikiem są naprawdę małe grupy, a „indywidualne podejście” do każdego Klienta nie jest tylko marketingowym sloganem. Rozumiemy specyfikę nauczania języka obcego i dokładamy wszelkich starań, by nasza szkoła języka niemieckiego była pod tym względem liderem na rynku. Nauka z nami jest przyjemna, szybka i – co najważniejsze – skuteczna. Sprawdź nas podczas lekcji próbnej!

Mini grupy w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

Mini grupy

Każda grupa liczy po 3-4 osoby, co pozwala na jeszcze więcej praktyki na zajęciach!

Nauka przy kawie

Mamy aż trzy lokalizacje w nowoczesnych biurowcach – wszystkie blisko metra!

Nauka przy kawie w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!
Praktyka na kursach języka niemieckiego

Mówimy, mówimy…

… i jeszcze raz mówimy! Stawiamy na praktykę i komunikację!

Zanurzenie w języku

Na zajęciach usłyszysz u nas tylko język niemiecki – to bardzo ułatwia naukę!

Metoda zanurzenia na kursach języka niemieckiego

Jaki język niemiecki chcesz poznać?

To, że nauczysz się luźnej komunikacji ze swoim niemieckojęzycznym znajomym, nie oznacza jeszcze, że będziesz potrafił równie swobodnie rozmawiać na tematy związane z życiem zawodowym.

Każda branża ma swoje specjalistyczne słownictwo, własną kulturę komunikacji i wyjątkowe sformułowania, których nie usłyszysz nigdzie indziej. Ucząc się w naszej szkole języka niemieckiego zauważysz, że zupełnie inaczej wygląda kurs dla lekarza, a inaczej dla specjalisty od marketingu.

Jeden język niemiecki, wiele specjalizacji. Którą wybierzesz?

biznes

finanse

logistyka

medycyna

prawo

technologie

Oni uczą w naszej szkole języka niemieckiego

Lektorzy języka niemieckiego – Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Doświadczenie zawodowe uświadomiło mi, jak bardzo potrzebne jest innowacyjne podejście do nauki języków (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Patrick Lüder

Patrick Lüder

Ich bin in Deutschland geboren und aufgewachsen. Bevor ich nach Warschau ging, habe ich Mathematik studiert (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Weronika Świderska

Weronika Świderska

Półtora roku studiów spędziłam w Niemczech, pracując i studiując na Uniwersytecie Kraju Saary w Saarbrücken (…)

Lektorzy języka niemieckiego – Kamil Połomski

Kamil Połomski

Jestem lektorem oraz tłumaczem języków niemieckiego, angielskiego i litewskiego (…)

Język niemiecki w Warszawie czy online?

Ty wybierasz, gdzie i kiedy chcesz się uczyć!

Oto szkoła języka niemieckiego w Warszawie utworzona z pasji

einfach so! to szkoła języka niemieckiego w Warszawie utworzona z pasji do języka niemieckiego. Na rynku istniejemy od kilku lat, nauczamy od kilkunastu. Oferujemy szeroki wybór kursów dostosowanych do potrzeb naszych klientów – tak, aby każdy mógł wybrać kurs dla siebie najodpowiedniejszy, a nauka była szybka, efektywna i naprawdę przyjemna. Wiemy, jak potrzebne jest dziś innowacyjne i nowoczesne podejście do nauki języków obcych. Obdarz naszą szkołę języka niemieckiego kredytem zaufania i przekonaj się, że nauka nie musi być ani monotonna, ani nudna.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, nawiązać kontakty z zagranicznymi kontrahentami czy przygotować się komunikacyjnie do pracy za granicą, ze szkołą języka niemieckiego w Warszawie einfach so! możesz szybko zrealizować swoje plany. Z naszymi kompetentnymi i doświadczonymi lektorami oraz native speaker’ami znającymi doskonale nie tylko język, ale też niemiecką kulturę pracy i realia życia w krajach niemieckojęzycznych, zawsze osiągniesz pożądany efekt!

Nauka języka niemieckiego zorientowana na cel

Nasza szkoła języka niemieckiego w Warszawie einfach so! uczy języka praktycznego w realiach codziennego życia i środowiska pracy, a dzięki przyjemnej atmosferze panującej na zajęciach i nastawieniu na komunikację w języku niemieckim już od pierwszych zajęć, na efekty nie trzeba długo czekać. Jesteśmy zwolennikami nauki poprzez solidną praktykę i zachęcamy naszych kursantów do mówienia po niemiecku na każdych zajęciach.

Chcesz jak najszybciej zacząć mówić, zdać certyfikat, maturę rozszerzoną albo egzamin z języka niemieckiego? Sprawdź ofertę naszej szkoły języka niemieckiego w Warszawie – znajdziesz w niej nie tylko kursy indywidualne i semestralne, ale również intensywne kursy wakacyjne na wszystkich poziomach, kursy języka niemieckiego biznesowego oraz zajęcia z autorskim programem nauczania dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Ocenimy Twój poziom znajomości języka niemieckiego i pomożemy w doborze odpowiedniego kursu. Co więcej – choć to nauczanie języka niemieckiego jest naszym głównym obszarem działalności – służymy też wsparciem w zakresie języka angielskiego. Lektorzy w naszej szkole języka niemieckiego posługują się nim równie biegle, co językiem naszego sąsiada zza Odry.

Szybciej, lepiej – z pasji do języka niemieckiego

Starannie przygotowane programy nauki języka niemieckiego ze szkołą języka niemieckiego w Warszawie einfach so! lub online pozwolą Ci szybko osiągnąć pożądane rezultaty, a nasza entuzjastyczna kadra lektorów sprawi, że (jeszcze bardziej) polubisz język niemiecki. Czeka na Ciebie zespół pozytywnych, dynamicznych i kompetentnych lektorów w trzech prestiżowych lokalizacjach w centrum Warszawy – Carpathia Office House, Saski Point oraz Q22. Spotkaj optymistycznych ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję do języków oraz odkryj nowoczesne, ekologiczne i wyjątkowo wygodne przestrzenie biurowe w biznesowym centrum Warszawy. Zadzwoń, napisz i rozpocznij swoją przygodę z einfach so!

Przestrzeń w szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

Jest gdzie się uczyć, jest też gdzie odpocząć. Te fotele z tyłu są super wygodne!

Nasz ekspres robi najlepszą kawę na świecie! Albo przynajmniej na Powiślu.

A tutaj czeka odpowiedź na każde pytanie! Bez dobrych recepcji ten świat by upadł.

Ucz się w szkole języka niemieckiego w Warszawie lub online

Mamy ofertę zajęć z języka niemieckiego stworzoną zarówno dla osób, które chcą nauczyć się języka do codziennej, luźnej komunikacji za granicą, jak i dla tych, którzy czują potrzebę nauki języka specjalistycznego – z myślą o rozwoju swojej kariery. Programy nauczania w naszej szkole języka niemieckiego są mocno zróżnicowane tematycznie, by odpowiadać na potrzeby każdego z naszych kursantów. Zapraszamy na:

Nasza szkoła języka niemieckiego w Warszawie – dlaczego warto?

Skończyłeś studia i myślisz o pracy za granicą albo chciałbyś zmienić dotychczasową? Czujesz, że chcesz się rozwijać, podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe umiejętności? A może planujesz rozpocząć studia w Niemczech, Austrii bądź Szwajcarii? To tylko niektóre z powodów skłaniających do nauki języka niemieckiego w Warszawie. W naszej szkole języka niemieckiego idea ciągłego rozwoju swoich umiejętności i kompetencji zawodowych jest nam szczególnie bliska. Sami dbamy o to, by stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług i chcemy też pomóc w tym naszym kursantom, którzy mają w planach rozwinąć skrzydła za granicą bądź w międzynarodowej firmie.

Żyjemy w czasach, gdy znajomość języka angielskiego jest powszechna, a swobodne posługiwanie się dodatkowym językiem obcym – w szczególności językiem niemieckim – zdecydowanie zwiększa szanse na zdobycie wymarzonej pracy i wyższego wynagrodzenia. To mocne argumenty, by podjąć naukę w szkole języka niemieckiego, ale nie jedyne. Z doświadczenia wiemy, że na takie zajęcia ludzie decydują się choćby z przyczyn podróżniczo-towarzyskich. Chcą poszerzać horyzonty, wyjeżdżać za granicę, swobodnie się komunikować i nawiązywać interesujące znajomości. Umówmy się – każdy powód jest dobry, by nauczyć się czegoś nowego!

Kierunek – kraje niemieckojęzyczne!

Niemcy to jeden z najważniejszych partnerów handlowych – nie tylko dla krajów z Europy, ale także pozaeuropejskich. Liczne niemieckie firmy w Polsce, firmy zagraniczne w Niemczech, a także polskie firmy, które ściśle współpracują z krajami niemieckojęzycznymi, poszukują głównie pracowników ze znajomością języka niemieckiego w Warszawie. Swobodna komunikacja ze współpracownikami i przełożonymi to bardzo ważny obszar w każdej branży, dlatego potrzeba nauki języków obcych jest tak uniwersalna i dlatego szkół języka niemieckiego w ostatnich latach pojawia się na rynku coraz więcej.

Jesteśmy świadomi realiów współczesnego świata, dlatego oferujemy kompleksowy program nauki języka niemieckiego w Warszawie na najwyższym poziomie. Szkolenia prowadzą kompetentni, doświadczeni lektorzy – absolwenci germanistyki oraz lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, absolwenci germanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz absolwenci uczelni zagranicznych takich jak Uniwersytet Homboldta w Berlinie czy Uniwersytet Wiedeński. To młodzi, energiczni lektorzy, dla których nauczanie nie jest tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Wielu z nich odbywało praktyki w Niemczech i tam też szkoliło w sposobach efektywnego nauczania języków obcych.

Taka szkoła języka niemieckiego, jakiej potrzebujesz

Prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego od poziomu podstawowego A1 do biegłego C2. Są to zajęcia grupowe, indywidualne, stacjonarne, online, ogólne, a także te skoncentrowane na komunikacji w konkretnej branży. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by tryb nauki, terminy zajęć i zakres tematyczny były dostosowane do konkretnego klienta, jego celów, motywacji i możliwości czasowych. Od lat dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych kursantów wspominał współpracę z naszą szkołą języka niemieckiego jako coś przyjemnego i maksymalnie rozwojowego. Praca z tak wieloma różnymi ludźmi daje nam ogromną satysfakcję. My ją przekuwamy w energię, która wraca potem do naszych kursantów podczas zajęć!

W szkole języka niemieckiego w Warszawie einfach so! damy Ci wiedzę i rozwiniemy umiejętności – reszta zależy tylko od Ciebie!

Wir leben Deutsch!