KURSY NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE


Chcesz się uczyć języka niemieckiego bez wychodzenia z domu? Nie masz możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne?
Jeżeli tak – to zapraszamy na kursy języka niemieckiego przez Skype z einfach so!

ORGANIZACJA:
wg preferencji kursanta, 1/2/3 x na tydzień

TERMINY:
pn-ndz, wg preferencji kursanta

MATERIAŁY:
precyzyjnie dobrane do poziomu i potrzeb kursanta, publikacje wyd. Lektor Klett, Cornelsen, Goethe Institut, Deutsche Welle, materiały autorskie

LOKALIZACJA:
online, cała Polska

Kursy języka niemieckiego przez Skype z einfach so! cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Od dłuższego czasu prowadzimy kursy przez Skype z kursantami z Niemiec, Szwajcarii i Norwegii. To wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć języka niemieckiego, ale nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne lub po prostu wolą uczyć się w domu i nie chcą tracić czasu na dojazdy.

KURS NIEMIECKIEGO PRZEZ SKYPE
Kurs niemieckiego przez Skype został przeznaczony dla wszystkich, bez względu na poziom znajomości języka i bez względu na miejsce zamieszkania. Startujemy od poziomu A1, czyli od samych podstaw. Na ten kurs decydują się osoby, które zaczynają swoją przygodę z językiem niemieckim oraz osoby, które chcą utrwalić wiedzę czy nabrać biegłości w mowie (poziomy B i C). To najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na swobodnej komunikacji, ponieważ na zajęciach mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy 🙂

Dzięki kursom języka niemieckiego przez Skype z einfach so! uczysz się nie tylko swobodnej rozmowy w języku niemieckim, ale również ćwiczysz rozumienie ze słuchu. Po takim kursie rozmowa telefoniczna w języku niemieckim nie sprawia najmniejszych trudności!

Na naszych kursach Skype korzystamy z wiodących publikacji wydawnictw językowych tj. Cornelsen czy Lektor Klett oraz Hueber, na bieżąco przygotowujemy również własne materiały autorskie, nagrania, ćwiczenia. Praca z materiałami dodatkowymi pomaga utrwalić nabytą wiedzę.

Nasz zespół to grupa energicznych, kompetentnych lektorów, która chce przekazać Tobie jak najwięcej. Dokładają wszelkich starań, aby zajęcia z nimi nie były monotonne, tylko wzbudzały w Tobie chęć nauki języka. Jak sami twierdzą, największą radość sprawia im obserwacja postępów językowych u kursantów.

Lekcje zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb kursanta, jego umiejętności i poziomu. Lektorzy oceniają poziom zaawansowania kursanta i dobierają odpowiednie tempo nauki. W kursant obiera wyznaczony cel i wraz z lektorem do niego dążą.

Dużym atutem tych zajęć jest dostęp z każdego miejsca w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Skontaktuj się z nami – tak po prostu – einfach so!
ZADZWOŃ 22 244 12 01 lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl