NIEMIECKI DLA FIRM

Niemiecki dla firm z einfach so!– jesteś pracownikiem niemieckiej firmy lub firmy z kapitałem niemieckim? Znasz już bardzo dobrze język angielski, ale chciałbyś komunikować się ze swoimi przełożonymi czy kolegami z Niemiec w języku niemieckim? A może zdajesz sobie sprawę z tego, że znajomość języka niemieckiego przysłuży się Twojemu rozwojowi kariery w firmie? Niemiecki po angielsku?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK – trafiłeś doskonale! einfach so! zostało stworzone specjalnie z myślą o Tobie i Twojej karierze! 🙂

 

Jednym z założeń projektu einfach so! niemiecki dla budujących karierę jest niemiecki dla firm w gminie Warszawa. Kursy organizowane są z dojazdem wykwalifikowanego lektora do siedziby  firmy. Poziom kursu dobierany jest indywidualnie do umiejętności i wiedzy kursanta. Na początku przeprowadzany jest audyt językowy, który ma na celu precyzyjne zdiagnozowanie poziomu kursanta/grupy kursantów.

 

Podczas zajęć lektorzy korzystają z profesjonalnych, nowoczesnych podręczników, m.in. Panorama, DaF im Unternehmen, czy Aspekte Neu oraz innych z wiodących wydawnictw LektorKlett, Hueber czy Langenscheidt, które najlepiej sprawdzają się w przypadku danego kursanta i na danym poziomie

Poza podręcznikami zespół einfach so! korzysta również z aktualnych czasopism i gazet niemieckich, takich jak Die Zeit, Die Welt, Der Spiegel, Die Wirtschaftswoche, Handelsblatt, Die Berliner Zeitung, Psychologie Heute i wielu innych.

Praca z nowoczesnymi podręcznikami oraz różnego rodzaju ćwiczenia pomagają utrwalić zdobytą wiedzę oraz przede wszystkim przekuć ją w sprawności najbardziej praktyczne, czyli komunikację w języku niemieckim:)

 

Zespół einfach so! to grupa młodych, energicznych doświadczonych lektorów, którzy chętnie i z pasją pomogą w doskonałym opanowaniu języka.

 

 Kursy języka niemieckiego dla firm

einfach so! organizuje kursy języka niemieckiego dla firm już od wielu lat. Zaufało nam m.in. Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa SA, Towarzystwo Ubezpieczeń Gothaer, Senior Home, Online Banking GmbH, Nearshore Services Poland, Blue Finance Sp. z o. o., prawnicy z kancelarii Linklaters oraz Deloitte i KPMG, Bristol-Myers Squibb, Six Payments Services (Europe) s a s a.

Stale poszerzamy grono zadowolonych klientów! Dołącz do nich i Ty! 🙂

 

 

KROK PO KROKU CO NALEŻY ZROBIĆ:

Wyślij zapytanie ofertowe na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 lub:

 

Krok 1.

Rozwiąż test:

https://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/

 Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej jest dobrać Państwu odpowiednią grupę.

Krok 2.

Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email: biuro@einfachso.pl.

Po uzyskaniu wyniku skontaktuj się z nami.

Krok 3.

Umów się telefonicznie/mailowo na spotkanie.

Jesteśmy w biurze do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, ewentualnie w dodatkowych terminach, wcześniej ustalonych. Chętnie odpowiemy na każde pytanie zadane telefonicznie bądź mailowo.

Krok 4.

Przyjdź do biura, podpisz umowę i rozpocznij swoją przygodę z nauką języka niemieckiego z einfach so!🙂

 

Wir leben Deutsch. einfach so!

Dołącz do grona zadowolonych klientów einfach so! Niemiecki dla firm w Warszawie!

 

Skontaktuj się z nami – tak po prostu – einfach so!

ZADZWOŃ 22 244 12 01/ 660 212 410 lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl