Szkoła języka niemieckiego w Warszawie – einfach so!

Szkoła języka niemieckiego w Warszawie

Szkoła języka niemieckiego w Warszawie to miejsce, w którym działamy na rzecz nauczania języka niemieckiego i przekazywania wiedzy o kulturze i realiach życia w krajach niemieckojęzycznych. Zdajemy sobie sprawę, że dziś potrzebne jest innowacyjne i praktyczne podejście do nauczania języka obcego. Zwłaszcza niemieckiego – i zwłaszcza w czasach, gdy znajomość angielskiego nie jest już niczym nadzwyczajnym. Chcemy więc, by nasza działalność wokół nauczania języka niemieckiego w Warszawie była odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i pierwszym krokiem do upowszechnienia nowoczesnego, neurodydaktycznego podejścia do przekazywania wiedzy.

Niemiecki w Warszawie – nasza wizja

Niemiecki w Warszawie to dla nas coś więcej niż tylko kolejny język obcy do dopisania w CV. Profesjonalnym nauczaniem go zajmujemy się już od 2011 roku, a zaczynaliśmy… od tradycyjnych korepetycji dla uczniów i studentów. Dużą szkołą języka niemieckiego w Warszawie staliśmy się z czasem – gdy zrozumieliśmy, jak duże jest zapotrzebowanie na naukę niemieckiego w Warszawie nowoczesnymi i naprawdę różnorodnymi metodami. Chcieliśmy realnie nauczać w sposób, który uwzględniałby nie tylko najnowszą wiedzę o działaniu ludzkiego mózgu, ale również to, jak uczy się języka niemieckiego konkretny człowiek, a nie statystyczny i bezosobowy „kursant”.

Świat się zmienia, a granice naturalnie zacierają. Jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie dostrzegamy tę coraz większą potrzebę komunikacji międzynarodowej, w której znajomość tylko jednego języka obcego powoli przestaje wystarczać. Odpowiedzią na potrzeby rynku jest właśnie język niemiecki – i takie metody jego nauczania, które wspierają naturalny rozwój kompetencji uczącego się w sposób przyjemny, efektywny i opłacalny długoterminowo.

Do czego dążymy jako szkoła niemieckiego?

Jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie – do wniesienia jakości nauczania języków obcych na zupełnie nowy poziom. Jako ludzie od lat zakochani w języku niemieckim – do jego popularyzacji i odczarowania dotychczasowego wizerunku. Działamy, by język niemiecki w Warszawie nie kojarzył się już dłużej z czymś trudnym i nieprzyjemnym w odbiorze. Obecne trendy wskazują, że to właśnie niemiecki jest językiem przyszłości – biznesu, nowoczesnej nauki, międzynarodowej współpracy, innowacji i rozwoju!

Szkoła języka niemieckiego Warszawa – Ewelina, Iwona i Joanna

Niemiecki w Warszawie – nasza misja

Istniejemy, by jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie służyć wsparciem merytorycznym, motywować naszych Klientów do dalszego rozwoju i popularyzować wiedzę o języku niemieckim wszędzie tam, gdzie może ona pomóc komuś rozwinąć się w pożądanym kierunku. Chcemy nauczać, uświadamiać, doskonalić się jako językowi trenerzy i być częścią osobistego sukcesu każdego, kto obdarował nas zaufaniem i podjął się nauki języka niemieckiego w Warszawie właśnie u nas.

Równie ważne jak samo przekazywanie wiedzy o języku niemieckim jest dla nas również odejście od tradycyjnego modelu nauczania języków obcych, który prawdopodobnie wszyscy znamy jeszcze ze szkół. Jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie, która stawia na efektywność i przyjemność z nauki jako procesu, stawiamy na podejście neurodydaktyczne – nauczamy języka niemieckiego tak, jak naturalnie uczy się i rozwija ludzki mózg, według najnowszej wiedzy naukowej.

Co nas napędza w codziennej pracy?

Nie ma nic bardziej motywującego niż świadomość, że kolejny Klient zrealizował z nami swoje cele – nauczył się języka niemieckiego w Warszawie na wymarzonym poziomie i przekonał, że nauka jako proces naprawdę nie musi być nudna, trudna i męcząca. Obserwowanie tego, jak na przestrzeni miesięcy i lat zmienia się społeczne postrzeganie języka niemieckiego, jak coraz więcej ludzi dostrzega potrzebę obcowania z nim, daje nam ogromną satysfakcję – i sprawia, że jako szkoła języka niemieckiego w Warszawie chcemy stale się rozwijać i robić na tej płaszczyźnie jeszcze więcej!

Język niemiecki w Warszawie – nowe możliwości

Decyzja o rozpoczęciu nauki w szkole języka niemieckiego w Warszawie to solidna inwestycja w siebie – i jako taka zawsze będzie opłacalna. Pieniądze zainwestowane w zorganizowany kurs języka niemieckiego lub indywidualne spotkania mają to do siebie, że wracają w formie wartości niewycenialnych – niosą ze sobą doświadczenia, emocje i wiele nowych możliwości rozwoju. Co mamy na myśli?

Postęp w karierze. Swobodne posługiwanie się językami obcymi to dziś absolutna podstawa zawodowego rozwoju, a międzynarodowa komunikacja jest już po prostu standardem. By zdobyć wymarzone stanowisko w poważnej firmie albo upragniony awans, nie wystarczy być ekspertem w swojej wąskiej specjalizacji – trzeba jeszcze umieć skutecznie działać w międzynarodowym środowisku pracy.

Lepsza jakość życia. Lepsza praca to lepsze zarobki, a lepsze zarobki to – nie oszukujmy się – lepsza jakość życia. Zupełnie inaczej funkcjonuje się wtedy, gdy nie trzeba dokonywać wyboru pomiędzy rozwojem swoich pasji i zainteresowań a kosztowną naprawą samochodu, którego potrzebujemy na co dzień. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze, ale pozwalają doświadczać, poznawać i po prostu żyć po swojemu.

Dostęp do dzieł kultury. Kiedy nie znamy dobrze języków, jesteśmy ograniczeni do treści, które ktoś dla nas przetłumaczy na język polski. Dotyczy to treści rozrywkowych jak filmy i seriale, ale też wartościowej wiedzy w postaci artykułów naukowych czy bieżących informacji ze świata. Dzieł kultury tłumaczonych na nasz język ojczysty pojawia się z roku na rok coraz więcej, ale to wciąż bardzo ograniczony, wyselekcjonowany zbiór.

Nowe ścieżki rozwoju. Im dalej w las, tym więcej drzew – a im dalej w rozwój osobisty, tym więcej zauważamy dziedzin, które chcemy poznać z każdej możliwej strony. Nauka kolejnych języków obcych jest cudowna sama w sobie, ale to też najefektywniejszy sposób „otwierania” sobie kolejnych drzwi do wiedzy i umiejętności, które możemy nabyć – i które mogą okazać się kiedyś kluczowe w naszym życiu zawodowym bądź prywatnym.

Świat bez granic. Znajomość języków obcych pozwala nam doświadczać świata w pełni, bez żadnych ograniczeń komunikacyjnych czy językowej bariery. Możemy poznawać ludzi i nawiązywać inspirujące, głębokie relacje. Możemy podróżować i czuć się swobodnie wszędzie tam, gdzie zapragniemy zatrzymać się na dłużej. Możemy jeszcze dużo więcej – ale wszystko to pod warunkiem, że znamy języki i swobodnie z nich korzystamy.

Jesteśmy szkołą języka niemieckiego w Warszawie, która ma za zadanie pokazać Ci wszystkie te możliwości. Obudzić w Tobie ciekawość świata, chęć pracy nad swoimi kompetencjami i potrzebę rozwoju, a wreszcie przeprowadzić przez cały proces nauki języka niemieckiego tak, by był on nie kolejnym zbiorem nudnych lekcji, a wspaniałą przygodą.

NAUKA NIEMIECKIEGO WARSZAWA

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: +48 22 244 12 01
Napisz: biuro@einfachso.pl

ZNAJDŹ NAS

Bądź na bieżąco – rozwijaj się i bierz udział w licznych inicjatywach!