Kursy intensywne niemieckiego w Warszawie – einfach so!

Kursy intensywne niemieckiego w Warszawie

Jeśli lubisz działać szybko i nie czekać zbyt długo na efekty, kursy intensywne niemieckiego w Warszawie to idealna droga do osiągnięcia Twoich celów. Takie zajęcia są skierowane przede wszystkim do osób, które w bardzo krótkim czasie chcą nauczyć się języka niemieckiego, nadrobić zaległości albo uporządkować sobie już zdobytą wiedzę na danym poziomie zaawansowania. To 4 tygodnie intensywnej nauki, która uwzględnia wszystkie cztery sprawności językowe!

Kurs intensywny niemieckiego w Warszawie rusza przy minimum 3 osobach chętnych.

1. Organizacja:
Kursy intensywne trwają 32 godziny lekcyjne. Organizujemy je w grupach po 3-4 osoby, 2 razy w tygodniu po 180 minut. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty, od rana do wieczora.

2. Materiały:
Wykorzystujemy wiodące podręczniki do nauki języka niemieckiego od wyd. Cornelsen, a także nasze autorskie materiały dydaktyczne uwzględniające preferencje i zainteresowania Klientów.

3. Czas trwania:
Kursy intensywne niemieckiego trwają średnio 4 tygodnie.

Zajęcia online

Najwygodniejsza opcja – brak problemów z dojazdem i pełen komfort nauki skąd tylko chcesz!

Zajęcia stacjonarne

Wszystkie nasze lokalizacje to nowoczesne wieżowce w samym centrum Warszawy.

Intensywna nauka języka niemieckiego – czy to zasada 3Z?

Szczególnie podczas studiów każdemu chyba zdarzyło się uczyć na ostatnią chwilę, byle tylko zdać egzamin i przejść na kolejny semestr. Zakuć-Zdać-Zapomnieć to nauka ogromnej ilości materiału w bardzo szybkim tempie, „doniesienie” tej wiedzy w swojej głowie na nieszczęsny egzamin, a chwilę po oddaniu arkusza – zapomnienie o tym, że kiedykolwiek mieliśmy do czynienia z wykutymi ekspresowo zagadnieniami.

Mogłoby się wydawać, że intensywne kursy niemieckiego działają podobnie – trwają przecież tylko 4 tygodnie, prawda? No, nieprawda. Taka forma nauki to idealne rozwiązanie dla każdego, kto w bardzo krótkim czasie chciałby zacząć swoją przygodę z językiem niemieckim albo usystematyzować zdobytą już wiedzę na danym poziomie zaawansowania. Przez ten okres Klienci przypominają sobie słownictwo i poznają nowe słówka, uczą się gramatyki, a także ćwiczą swobodną rozmowę.

Ile zapamiętasz przez 4 tygodnie?

Miesiąc to zdecydowanie za mało, by opanować cały jeden poziom zaawansowania w języku niemieckim od zera. To za to wystarczająco dużo czasu, by wziąć „rozpęd” przed regularnym, pełnowymiarowym kursem języka niemieckiego w Warszawie albo przećwiczyć z doświadczonym lektorem wybrane zagadnienia, z którymi Klient mimo znajomości języka niemieckiego na pewnym poziomie wciąż jeszcze ma problem.

Tak intensywne doświadczenie związane z nauką języka niemieckiego dla osób początkujących może nieść wiele dodatkowych zalet. Nie bez znaczenia jest na przykład fakt, że człowiek uczący się języka niemieckiego metodą zanurzenia będzie słyszał go, używał i skupiał się wyłącznie na nim aż 2 razy w tygodniu, każdorazowo po 180 minut zajęć. Dużo łatwiej wtedy „przestawić się” z języka polskiego na język niemiecki – a wtedy nauka jest dużo skuteczniejsza!

Jak nauczyć się języka niemieckiego, kiedy czas nagli?

Częstym powodem decydowania się naszych Klientów na kursy intensywne niemieckiego jest otrzymanie interesującej oferty pracy za granicą. Jeśli rekrutująca firma ma luźniejszy kwartał i jest gotowa poczekać jakiś czas na swojego nowego, kompetentnego pracownika – super. Człowiek ma wtedy wystarczającą przestrzeń, by nauczyć się mówić po niemiecku w standardowym, optymalnym tempie i bez pośpiechu.

Najczęściej natomiast przedsiębiorstwa oferujące korzystną współpracę nie chcą czekać aż tak długo. Wtedy z pomocą przychodzą intensywne kursy niemieckiego, dzięki którym nowo zrekrutowany pracownik zagranicznej firmy może przygotować się do wyjazdu w bardzo krótkim czasie.

Oczywiście nie ma cudów, żeby podczas 4 tygodni trwania kursów intensywnych niemieckiego przeskoczyć z poziomu zaawansowania B1 do bardzo zaawansowanego C2. Nie ma też raczej szans, by nagle, od zera przyswoić kilkaset zupełnie nowych słówek i wszystkimi posługiwać się płynnie bez mrugnięcia okiem. Na pewno natomiast dzięki tak intensywnemu programowi nauki języka niemieckiego w Warszawie można zrobić znaczące postępy w bieżącej nauce, uporządkować swoją wiedzę po dłuższej przerwie od nauki bądź posługiwania się językiem niemieckim, a także po prostu solidnie „wejść” w temat i już za granicą w nowej pracy czuć zdecydowanie swobodniej.

Kurs intensywny niemieckiego – podsumowanie

Wyjazd do Niemiec, Austrii bądź Szwajcarii, nowa praca w międzynarodowej firmie czy też po prostu chęć poznania języka niemieckiego to tylko niektóre powody, dla których nasi Klienci wybierają kursy intensywne niemieckiego w Warszawie.

Nie jest to na pewno forma nauki języka niemieckiego dla osób, które wolą spokojne tempo pracy bez presji czasu i wynikającego z tego wysiłku. Rekomendujemy ją natomiast zdecydowanie tym, którzy czują potrzebę przyswojenia dużej ilości wiedzy językowej w trybie ekspresowym – czy to ze względu na zobowiązania formalne, czy też po prostu własne ambicje i plany. Zachęcamy też osoby energiczne, ekstrawertyczne, lubiące działać szybko i oczekujące efektów swojej pracy tu i teraz – bo w einfach so! jesteśmy pewni, że po kursie intensywnym niemieckiego w Warszawie pojawią się one naprawdę szybko.

Przeczytaj też:
BusinessInsider.com.pl: Trzy proste sztuczki, które bardzo pomagają w nauce języka