Opinie o einfach so! Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci!

Opinie o einfach so!

Zdanie naszych Klientów jest dla nas szczególnie ważne. To właśnie dzięki szczerym opiniom o einfach so!, cennym uwagom i otwartej komunikacji możemy się rozwijać – zarówno jako szkoła językowa, jak i indywidualni nauczyciele języka niemieckiego. Doceniamy wszystkie pomysły i sugestie naszych Klientów dotyczące oferowanych przez nas kursów, organizacji i szczególnie mocno eksponowanych podczas zajęć zagadnień. Jeśli chcesz nam coś przekazać – napisz, zadzwoń albo wpadnij do biura!

Organizujemy kursy języka niemieckiego dla firm już od wielu lat. Zaufała nam między innymi firma technologiczno-finansowa Blue Media, globalna firma biofarmaceutyczna Bristol-Myers Squibb, kancelaria JF Legal, Rhenus Logistics, MGR Integration Solutions, a także Nearshore Services Poland i TU Europa Ubezpieczenia. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Klienci biznesowi – co o nas mówią?

„Profesjonalizm, dynamizm oraz różnorodność lekcji to najbardziej cenione przez nas cechy podczas naszej współpracy. Nauczanie języka niemieckiego skupia się przede wszystkim na kompetencjach najbardziej praktycznych. Firma einfach so! jest niezwykle otwarta i elastyczna, dlatego szczególnie w środowisku korporacyjnym jest partnerem godnym polecenia.”

– Marat Nevretdinov, TU Europa Ubezpieczenia

„Lektorzy einfach so! są zawsze przygotowani, posiadają odpowiednie kwalifikacje merytoryczne. Prowadzą zajęcia w sposób zróżnicowany, przystępny i interesujący. Atmosfera na zajęciach sprzyja konwersacjom i komunikowaniu się w języku niemieckim, dzięki czemu odczuwalny jest szybki postęp w nauce.”

– Magdalena Szumiel, Nearshore Services Poland

„Szczególny nacisk położony jest na praktyczną umiejętność posługiwania się językiem biznesowym. Wiedza przekazywana jest w sposób przystępny, podkreślić należy profesjonalizm oraz świetne przygotowanie lektorów do prowadzonych zajęć.”

– Katarzyna Przegalińska i Konrad Pawelczyk, Bristol-Myers Squibb

„Szkoła jest dobrze zorganizowana, strona dydaktyczna zajęć bez zarzutu. Jeśli dodać do tego miłą atmosferę panującą na zajęciach, oto mamy szkołę idealną.”

– Andrzej Popielski, Blue Media

Dlaczego warto dzielić się opiniami o einfach so!

Zamieszczane w sieci opinie to przede wszystkim bogate źródło wiedzy dla tych, którzy chcieliby skorzystać z usług jakiejś firmy, ale nie są jeszcze pewni, czy warto inwestować w jej ofertę swój czas i pieniądze. O opiniach w internecie najczęściej mówi się w kontekście wizerunkowej przewagi firmy, która je „zbiera”, ale są też przecież ogromną wartością dla potencjalnych Klientów. W jaki sposób?

Pozostawiając w sieci swoją opinię o einfach so!, pomagasz komuś dokonać wyboru. Pozwalasz mu w ten sposób poznać Twoją perspektywę i doświadczenia z firmą, a pośrednio zachęcasz też innych użytkowników do aktywności w internecie. Efekt? Więcej sczeych i rzetelnych opinii w sieci pozwala potencjalnym Klientom wybrać firmę świadczącą najlepsze usługi w swojej branży, a nie mającą najlepszy dział marketingu!

Jeśli chcesz rzucić okiem na pełne referencje, napisz do nas. Sprawdź też, co piszą o nas nasi Klienci w opiniach Google!