Kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie – einfach so!

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie

Współczesny świat sprzyja zagranicznym podróżom, a co za tym idzie coraz więcej obcokrajowców, myśląc o takim wyjeździe, bierze pod uwagę również Polskę. Jesteś tu od niedawna i chciałbyś swobodnie posługiwać się tutejszym językiem? Rozważasz rozpoczęcie studiów na polskiej uczelni albo masz w planach podjąć tu pracę? A może masz po prostu sporo znajomych z Polski i myślisz o nauczeniu się kilku przydatnych zwrotów? Każda z tych motywacji jest dobra, by zapisać się na kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie lub online!

Praca z lektorem face to face to niewątpliwie najbardziej owocna forma nauki języka obcego dla obcokrajowców. Lektor skupia całą swoją uwagę tylko na Tobie, rozwoju Twoich umiejętności i wyłącznie Twoim celu. Dodatkową zaletą takiej formy nauki jest elastyczność w wyborze terminów i intensywności zajęć – to Ty wybierasz, jak często i kiedy chcesz się uczyć.

1. Organizacja:
Zajęcia mają formę indywidualną. Nauczamy na nich od samych podstaw i organizujemy je tak często, jak tego potrzebujesz. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty, od rana do wieczora.

2. Materiały:
Wykorzystujemy sprawdzone, starannie opracowane podręczniki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Bazujemy na materiałach sygnowanych przez wyd. Prolog, Universitas, Harper Collins i Routledge.

Zajęcia online

Najwygodniejsza opcja – brak problemów z dojazdem i pełen komfort nauki skąd tylko chcesz!

Zajęcia stacjonarne

Wszystkie nasze lokalizacje to nowoczesne wieżowce w samym centrum Warszawy.

Co wyróżnia nasze kursy języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie?

Stawiamy na praktykę. Nasi lektorzy nie będą zanudzać Cię nieskończenie długimi tabelami słówek. Zachęcą Cię za to do nauki zwrotów, które szczególnie przydadzą Ci się w sytuacjach dnia codziennego takich jak kolacja w restauracji, wizyta w sklepie czy zgubienie się gdzieś na mieście.

Motywujemy do osiągnięcia celu. Rozumiemy, że dobra motywacja to podstawa sukcesu, a każde działanie musi przecież do czegoś prowadzić. Potrzebujesz języka polskiego do pracy? Chcesz posługiwać się z nim w celach towarzyskich? A może chodzi tylko o podstawową komunikację podczas wakacyjnego wyjazdu? Co by nie było Twoim celem, razem damy radę go osiągnąć!

Uczymy od zupełnych podstaw. Jeśli do tej pory nie miałeś kontaktu z językiem polskim, dobrze trafiłeś! Możemy rozpocząć naukę od zupełnych podstaw na poziomie A1, a na pierwsze efekty nie będziesz musiał długo czekać.

Zapewniamy pełną elastyczność. Wiemy, że czas to w dzisiejszych czasach dobro deficytowe, nie narzucamy więc naszym Klientom z góry ustalonych, sztywnych terminów. To Ty wybierasz, jak często i kiedy chcesz się uczyć, od Ciebie również zależy miejsce spotkań z lektorem. Możesz wybrać jedną z naszych lokalizacji, lekcje u Ciebie w domu – albo zajęcia online!

Każdy kurs traktujemy indywidualne. Nie martw się, że w einfach so! czeka na Ciebie program nauczania taki sam jak wszędzie, do którego będziesz musiał się dostosować. Na naszych kursach języka polskiego dla obcokrajowców dostosujemy program do Ciebie – Twoich potrzeb, celów, preferencji, zainteresowań i posiadanej już wiedzy.

Ucz się rzeczy przydatnych, nie suchej teorii

Historia nie zna przypadków, by ludzkość stworzyła jakiś język obcy tylko po to, by ktoś mógł się go potem uczyć, powtarzać słówka i rozwiązywać kolejne testy. Każdy język służy przede wszystkim do komunikacji i to właśnie możliwość komunikowania się z innymi jest najczęstszą motywacją naszych zagranicznych Klientów do podjęcia nauki na kursach języka polskiego dla obcokrajowców w Warszawie.

Nie da się nauczyć języka, nie używając go, nie mając z nim do czynienia w praktyce i nie dając mu szansy stać się tłem całego procesu nauczania. To tak jak z nauką pływania w dzieciństwie – bez wejścia do odpowiednio głębokiej wody może być… ciężko.

Wniosek? Jeśli chcesz nauczyć się języka polskiego, musisz mieć kontakt z tym językiem i wyraźnie widzieć, w jakich sytuacjach będziesz mógł go skutecznie wykorzystać! Na kursach języka polskiego dla obcokrajowców w einfach so! uczymy, mając na względzie przede wszystkim ćwiczenie różnorodnych dialogów sytuacyjnych, czytanie i rozumienie języka ze słuchu, poznawanie przydatnego słownictwa i gramatyki.

Ustal swoje cele – i osiągaj je z einfach so!

W naszej szkole językowej rozumiemy, jak ważna jest dla Klientów MOTYWACJA, dla której zdecydowali się podjąć naukę, a także CEL, do którego w ten sposób konsekwentnie dążą. Nauka języka polskiego będzie tym efektywniejsza, im lepiej lektor będzie potrafił podtrzymać motywację swoich Klientów i pokazać, jak ich postępy w nauce języka polskiego zbliżają ich do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Dlaczego zapisałeś się na kurs języka polskiego dla obcokrajowców? Jakie masz nastawienie do nauki języków? Jak szybko chciałbyś opanować wybrany materiał i w jakiej sferze życia język polski ma Ci się przydać? To wszystko bardzo ważne pytania, bez których trudno będzie i znaleźć odpowiednią motywację, i wyznaczyć sobie cel nauki. Nasi lektorzy są również od tego, by pomóc znaleźć odpowiedzi i wspierać swoich Klientów w osiąganiu wyznaczonych celów!