Korepetycje z niemieckiego w Warszawie – einfach so!

Korepetycje z niemieckiego w Warszawie

Prowadzimy korepetycje z niemieckiego z myślą o uczniach i studentach, dla których lekcje w szkole czy na uczelni nie są wystarczające, by osiągać satysfakcjonujące efekty. Rozumiemy, że w warunkach szkolno-uczelnianych często po prostu nie da się utrzymać naprawdę wysokiego poziomu nauczania języka obcego, a przytłoczeni formalnościami nauczyciele nie są w stanie poświęcić każdemu uczestnikowi zajęć tyle uwagi, ile ten rzeczywiście potrzebuje.

Korepetycje z niemieckiego w Warszawie są więc świetnym sposobem uzupełnienia regularnej nauki w szkole lub na uczelni zarówno wtedy, gdy chcesz przygotować się jednorazowo do konkretnego testu, jak i gdy szukasz wsparcia profesjonalnego lektora na dłuższy czas. Nasza oferta korepetycji z niemieckiego to forma tradycyjnych korepetycji i jakość nauki w szkole językowej!

1. Organizacja:
Ustalamy grafik na początku każdego miesiąca, a zajęcia organizujemy tak często, jak tego potrzebujesz – jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty, od rana do wieczora.

2. Materiały:
Trzymamy się programu obowiązującego w Twojej szkole lub na uczelni. Korzystamy z dedykowanych podręczników, przygotowujemy też autorskie materiały ćwiczeniowe.

Zajęcia online

Najwygodniejsza opcja – brak problemów z dojazdem i pełen komfort nauki skąd tylko chcesz!

Zajęcia u Klienta

Bardzo tradycyjna forma – lektor przyjeżdża do Ciebie do domu, robicie herbatę i nauka start!

Dla studentów

Każdy na studiach ma taki moment, kiedy zastanawia się, jakim cudem ma zdać ten egzamin. Pozwól sobie pomóc i nie zarywaj nocy nad materiałem, którego nie rozumiesz. Korepetycje z niemieckiego niejednemu na studiach uratowały już wiesz co!

Dla uczniów

Wsparcie profesjonalisty na początku nauki języka jest szczególnie ważne. Z naszym lektorem solidnie przygotujesz się do nadchodzącego sprawdzianu, zrozumiesz kolejne rozdziały szkolnego podręcznika i napiszesz po niemiecku naprawdę świetne rozprawki!

Korepetycje w szkole językowej – czyli co?

Czyli kompleksowa pomoc w nauce języka niemieckiego zgodnie z programem nauczania w Twojej szkole lub na uczelni. Zapewniamy pracę z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na realizację celów edukacyjnych Klienta. Zależy nam na Twoich postępach i satysfakcji z efektów nauki – po prostu!

Nasza współpraca – w skrócie:
 Możesz liczyć na bieżące wsparcie wykwalifikowanego lektora, który będzie skupiony wyłącznie na Tobie.
 Masz pełną swobodę w wyborze materiału do opanowania. Na każde zagadnienie możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz.
Zyskujesz pomoc w pracach domowych i skutecznej nauce do testów czy kolokwiów.
Uczęszczasz na zajęcia regularnie albo tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
Twoje korepetycje z niemieckiego w Warszawie to elastyczny grafik, który sam ustalasz ze swoim lektorem.

Co zyskujesz dzięki korepetycjom z niemieckiego?

Przede wszystkim profesjonalne wsparcie przy ogarnianiu bieżącego materiału oraz wykwalifikowanego nauczyciela skupionego wyłącznie na Tobie. W szkole czy na uczelni najczęściej nie możesz liczyć na zatrzymanie się na dłużej przy jakimś wyjątkowo skomplikowanym temacie – podstawa programowa sama się nie zrealizuje, więc trzeba lecieć z materiałem dalej! W takiej sytuacji korepetycje z niemieckiego to nie tylko szansa na nadrobienie zaległości, ale również świetne uzupełnienie regularnych lekcji w szkole lub na uczelni.

Uczęszczanie na korepetycje z niemieckiego w Warszawie to także możliwość uzyskania pomocy profesjonalnego lektora w „sytuacji kryzysowej”, kiedy nie radzisz sobie z bieżącą pracą domową albo zupełnie nie rozumiesz materiału na najbliższe kolokwium. W szkolno-uczelnianych warunkach raczej nie ma co liczyć na to, że nauczyciel poświęci całą lekcję na wytłumaczenie Ci jeszcze raz tematu sprzed tygodnia albo zasady gramatycznej, której logika jakoś ciągle do Ciebie nie przemawia. Podczas korepetycji z niemieckiego możesz poprosić lektora o przerobienie raz jeszcze dowolnego tematu bez stresu, że czas ucieka i z czymś się nie wyrobicie.

Spokojna nauka tego, co jest Ci naprawdę potrzebne

Głównym celem naszych korepetycji z niemieckiego jest wsparcie w zakresie materiału realizowanego w Twojej szkole lub na uczelni, ale ostatecznie to Ty wybierasz, czego i kiedy chcesz się uczyć. Nasz lektor może zarówno przygotować Cię do nadchodzącego kolokwium czy kartkówki, jak i pomóc nadrobić zaległości z dawno już przerobionych na lekcjach tematów z podręcznika.

Zasadniczym plusem korzystania z indywidualnych korepetycji z niemieckiego w Warszawie jest fakt, że lektorowi nigdzie się nie spieszy – w przeciwieństwie do zawodowego nauczyciela czy akademickiego wykładowcy, który musi zrealizować określony program w bardzo konkretnym czasie. Brak tego rodzaju presji sprawia, że nauka może przebiegać dużo spokojniej, a na każde zagadnienie można poświęcić tyle czasu i uwagi, ile realnie potrzeba, by opanować materiał.

Dlaczego korepetycje z niemieckiego, a nie kurs?

Zajęcia w formie korepetycji z niemieckiego to pełna elastyczność – Ty wybierasz czas, miejsce, zakres materiału, a także metody nauczania. Potrzebujesz pomocy w pisaniu dobrych tekstów użytkowych? Szukasz kogoś, kto w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczy Ci zasady niemieckiej gramatyki? A może chcesz po prostu popracować nad wymową i płynnością w mówieniu? Prowadzimy tradycyjne korepetycje właśnie po to, byś mógł uczyć się tego, czego najbardziej potrzebujesz pod czujnym okiem profesjonalnego lektora z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Kursy językowe są super, gdy zależy nam na szybkiej i kompleksowej nauce języka obcego, ale nawet te najbardziej nastawione na indywidualne podejście do pewnego stopnia rządzą się swoimi prawami. Zorganizowany, profesjonalny kurs odbywa się według jakiegoś programu – podobnie jak nauczanie w szkole czy na uczelni, z którym program ten niekoniecznie musi się pokrywać. I na tym właśnie polega przewaga korepetycji z niemieckiego w Warszawie nad kursami – to forma wsparcia ścieżki nauczania, którą Klient idzie już w szkole lub na uczelni, a nie zupełnie nowa ścieżka, którą musi iść równolegle. To również możliwość udzielania Klientowi pomocy nieregularnie – wtedy, gdy zbliża się ważny egzamin albo pojawia się taki temat, który wymaga wytężonej pracy w domu.