Kursy online niemieckiego – nauka zdalna z einfach so!

Kursy online niemieckiego (teams, Skype i google meet)

Kursy online niemieckiego prowadzone online to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się języka niemieckiego, ale nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne albo po prostu wolą uczyć się w domowym zaciszu i nie chcą tracić czasu na niepotrzebne dojazdy. Od dłuższego czasu prowadzimy zajęcia za pośrednictwem Skype’a z Klientami z Niemiec, Szwajcarii i Norwegii. Skoro w XXI wieku mamy taką technologię, szkoda z niej nie korzystać.

Realizujemy kursy online niemieckiego za pośrednictwem platform Zoom, LangLionSkype i Google Meet. Ty wybierasz, która z nich najbardziej Ci odpowiada!

1. Organizacja:
Kanapa w domu, hamak na balkonie, molo nad jeziorem… możesz zrealizować każdy z naszych kursów w trybie online – kiedy i gdziekolwiek chcesz!

2. Materiały:
Dobieramy konkretne podręczniki i materiały dodatkowe w zależności od tego, który z naszych kursów chcesz zrealizować w trybie zdalnym.

Nieskończone możliwości

Każdy z naszych kursów możesz zrealizować w trybie online. Zajęcia indywidualne, grupowe, ogólne czy specjalistyczne Ty wybierasz.

Meet, Teams i Skype

Nauczamy na wszystkich trzech najbardziej popularnych platformach do organizowania kursów online. Z którą czujesz się najbardziej swobodnie?

Język niemiecki online, czyli nieskończone możliwości

W XXI wieku trudno mówić o nowoczesnej edukacji bez wykorzystywania rozwiązań, jakie oferuje nam powszechnie dostępna technologia komunikacji za pośrednictwem internetu. Pracujemy coraz więcej, żyjemy coraz szybciej – i mamy coraz mniej czasu, wskutek czego czasem brakuje nam już doby na coś, co mamy jeszcze ochotę zrobić.

Kursy online niemieckiego są rozwiązaniem powszechnego problemu ciągłego braku czasu. Lekcje odbywają się poprzez platformy edukacyjne i komunikatory online, możesz więc zabrać swój kurs języka niemieckiego do domu, w delegację, na zagraniczny wyjazd czy do ulubionej kawiarni. Możesz się uczyć z każdego miejsca na świecie, dopóki tylko masz zasięg!

Czy nauka języka niemieckiego online ma sens?

A dlaczego miałaby nie mieć? Uczymy się przecież online przedmiotów szkolnych, komunikujemy z przyjaciółmi, robimy zakupy z dostawą do domu, wybieramy hotele na wakacje, a nawet umawiamy na randki i znajdujemy miłość swojego życia.

Nauka języka niemieckiego wymaga oczywiście kontaktu z drugim człowiekiem, rozmów i praktyki. Zasady gramatyczne trzeba przecież wytłumaczyć, słówka solidnie zapamiętać, a konstrukcje różnych wypowiedzi utrwalić. Ale wszystko to można zrobić za pośrednictwem komunikatora online – podczas kursów online niemieckiego – równie skutecznie, co w formie zajęć stacjonarnych!

Wystarczą chęci, motywacja i łącze internetowe. Obawę, że nauka języka w trybie zdalnym jest w jakiś sposób gorsza, niż ta tradycyjna, możemy więc z całą pewnością schować do szuflady. Tej najniższej. I zamknąć na kłódkę.

Wszystkie kursy – nieważne, gdzie jesteś

W trybie online możesz zrealizować wszystkie kursy dostępne w naszej ofercie, a także rozpocząć naukę od każdego poziomu zaawansowania. W einfach so! wierzymy, że sam Klient najlepiej wie, czego potrzebuje do realizacji swoich planów i rozwoju kariery – dlatego my prezentujemy szereg najróżniejszych możliwości, a o formie i zakresie naszej współpracy decydujesz Ty.

Powodów, dla których nasi Klienci decydują się na kursy online niemieckiego, jest naprawdę sporo. Może rozmawiając z innymi uczestnikami kursu online ze swojej własnej kanapy czujesz się swobodniej? Może chciałbyś ogarnąć wreszcie biznesowe słownictwo, ale kolejne odległe delegacje skutecznie uniemożliwiają Ci uczęszczanie na zajęcia stacjonarne? A może po prostu nie chce Ci się ciągle dojeżdżać? Jeśli dzięki kursom online niemieckiego możesz ułatwić sobie nieco życie, a przy tym przybliżyć do osiągnięcia założonych celów – czemu miałbyś nie spróbować?

Zajęcia online z niemieckiego i ich plusy

Dzięki kursom realizowanym w trybie zdalnym nauczysz się nie tylko swobodnej rozmowy w języku niemieckim, ale również wyćwiczysz rozumienie wypowiedzi ze słuchu w warunkach kontaktu za pośrednictwem wybranego komunikatora. Dzięki takiemu doświadczeniu rozmowa telefoniczna w języku niemieckim albo wideokonferencja z zagranicznymi kontrahentami nie powinna sprawiać Ci już najmniejszych trudności!

Kolejną ważną kwestią jest luz, jaki wiąże się z nauką online niemieckiego w komfortowych warunkach miejsca, które sam wybierasz. Kanapa w domu? Hamak na balkonie? Molo nad jeziorem? Możesz przecież rozłożyć się ze swoim stanowiskiem do nauki, gdziekolwiek chcesz. Otoczenie, w którym uczysz się języka, i samopoczucie, które Ci wtedy towarzyszy, mają naprawdę spory wpływ na Twoją wydajność i efekt końcowy nauki.

Kurs online niemieckiego – podsumowanie

Kursy online niemieckiego realizujemy za pośrednictwem Google Meet, Microsoft Teams oraz Skype. Wszystkie te narzędzia są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze, więc poradzisz sobie z nimi nawet, jeśli do tej pory nie wiedziałeś o ich istnieniu. W razie potrzeby istnieje też możliwość zorganizowania zajęć za pośrednictwem innych kanałów komunikacji – możliwość wideorozmowy oferuje za darmo chociażby bardzo dziś popularny Messenger. Kursy online niemieckiego to prosta metoda na nauczenie się języka możliwie najmniejszym nakładem czasu i wysiłku, a także w systemie, który najbardziej Ci odpowiada. My damy Ci wiedzę i rozwiniemy umiejętności, ale to Ty wybierasz, jak i kiedy chcesz się uczyć.