SEMESTRALNE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W WARSZAWIE


Kursy semestralne języka niemieckiego cieszą się niesłabnącą popularnością. Kursy te pozwalają na systematyczną naukę języka niemieckiego rozłożoną na cały semestr. Celem kursów semestralnych języka niemieckiego jest osiągnięcie wymarzonego poziomu języka niemieckiego w optymalnym, standardowym tempie.
Wszystkie kursy semestralne z języka niemieckiego prowadzimy w języku niemieckim (metoda zanurzenia).

KURSY SEMESTRALNE JĘZYKA NIEMIECKIEGO OGÓLNE
na wszystkich poziomach A1-C2


ORGANIZACJA:
50 godzin, 2 x w tygodniu po 90 min, grupy 2-4 osoby

TERMINY:
– kurs 2x w tygodniu: pn/śr ub wt/czw, godzina 7:30, 16:30, 18:15, 19:50 
– kurs 1x w tygodniu 180 min z przerwą: pt po 16:30 lub sb 9:30 i 12:30

LOKALIZACJA:

  • Marszałkowska 111 (metro Świętokrzyska)
  • Zajęcza 15 (metro Nowy-Świat/Centrum Nauki Kopernik)
  • Al. Jana Pawła II 22 (metro Rondo ONZ)


PODRĘCZNIKI: 
Panorama, Weitblick, DaF kompakt, Aspekte, Mittelpunkt, Begegnungen, Erkundungen oraz wiele materiałów dodatkowych online czy pochodzących m.in. z prasy i telewizji  niemieckiej.

FORMA ZAJĘĆ:
stacjonarne lub online

Kurs semestralny języka niemieckiego kształtujący wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu), skierowany jest do osób, które chcą swobodnie komunikować się w języku niemieckim zarówno w pracy, podróży, jak i w życiu prywatnym już od poziomu 0. Zajęcia semestralne prowadzimy w bardzo małych, kameralnych grupach, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej skuteczna. W einfach so! mówimy tylko po niemiecku, również na poziomach najniższych. Dzięki czemu kursant jest od samego początku nauki „zanurzony” w języku obcym. Nasi kursanci bez problemu zdają wszelkie egzaminy językowe, w tym maturę z języka niemieckiego. Wykorzystujemy najlepsze podręczniki do nauki języka niemieckiego dostępne na rynku m.in. z wyd. Cornelsen oraz Lektor Klett. Nowoczesny, przystępny i dostosowany tematycznie do potrzeb kursantów podręczniki to ważne narzędzie do osiągnięcia zamierzonego celu językowego. Semestralne kursy języka niemieckiego w naszych małych grupkach dają ogromną możliwość konwersacji w języku obcym. Z nami przełamiesz barierę mówienia, zrozumiesz gramatykę i zdasz egzamin z języka niemieckiego!ZAPISY – KROK PO KROKU, CO NALEŻY ZROBIĆ:

Napisz do nas na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 i zgłoś gotowość do podjęcia nauki i wszelkie formalności załatwimy online lub:

KROK 1.
Rozwiąż test https://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/
Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej dobierzemy odpowiednią grupę.

KROK 2.
Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email:biuro@einfachso.pl.

KROK 3.
Rozmowa poziomująca.

Od poziomu B1/B1 + dodatkowo nasz metodyk przeprowadza rozmowy poziomujące. Mogą one zostać przeprowadzone telefonicznie lub odbyć się u nas w biurze. Wystarczy wysłać mail z informacją o dogodnym dla Ciebie terminie. Rozmowy przeprowadzamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz soboty w godz. 9.00-14.00

KROK 4.
Przyjdź do biura*, podpisz umowę i rozpocznij swój wakacyjny kurs języka niemieckiego z einfach so!

*Zapisu można też dokonać online – mailowo.