NOWOŚĆ! KONWERSACJE A2-C2

KURS KONWERSACYJNY JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Organizacja:
20 godzin lekcyjnych, zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut przez 5 tygodni

Poziomy:
A2-C2

Tworzymy kursy konwersacyjne  nie tylko dla osób zaawansowanych, ale także dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Grupy liczą jedynie  po 2-4 osoby więc zwracamy szczególną uwagę, aby uczestnicy byli jak najbardziej precyzyjnie dobrani poziomami, ponadto efekty nauki w takich grupach są zdecydowanie wyższe niż w większych grupach

Terminy:
poniedziałek-sobota (konkretne dni do wyboru), godziny zajęć: 7.30-9.00, 16.30-18.00, 18.10-19.40, 19.45-21.15, w razie potrzeby dostępne także inne godziny

Starty:
1.06, 6.07, 3.08, 7.09

Najwięcej grup rozpoczyna zajęcia na początku miesiąca, ale jest również możliwość startu kursu konwersacyjnego w połowie miesiąca. W razie potrzeby oferujemy także dodatkowe terminy.

Forma:
zajęcia stacjonarne oraz online


KURS KONWERSACYJNY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W WARSZAWIE

Kursy konwersacyjne języka niemieckiego w Warszawie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród osób zaawansowanych, posługujących się dosyć swobodnie językiem, ale także wśród osób na niższych poziomach zaawansowania, już od poziomu A2. Kursy konwersacyjne języka niemieckiego są chętnie wybierane przez osoby mówiące płynnie w  języku niemieckim, aby móc utrzymać poziom czy poszerzać słownictwo. Coraz więcej osób na niższych poziomach zgłasza się do nas z pytaniem o kurs skoncentrowany głównie na mówieniu, dlatego stworzyliśmy kurs konwersacyjny dostosowany do niższych poziomów. Dzięki kameralnym grupom (2-4 osoby) każdy z uczestników bierze aktywny udział w zajęciach, a lektor prowadzący poznaje mocne i słabsze strony poszczególnych osób. Dzięki temu materiały przygotowywane są  precyzyjnie do grupy – ich poziomu oraz potrzeb z uwzględnieniem zainteresowań uczestników. Kursy konwersacyjne języka niemieckiego dla poziomów A2-B1 są dodatkowo wzbogacone o elementy gramatyczne. Dzięki temu uczestnicy nie tylko poszerzają słownictwo, nabierają pewności wypowiedzi, ale również utrwalają konstrukcje gramatyczne. Kursy konwersacyjne języka niemieckiego B2-C1 prowadzone są w oparciu o różnego rodzaju artykuły z niemieckich stron internetowych, czołowych gazet, poruszają aktualne problemy związane z ekonomią, gospodarką, społeczeństwem, ale nie tylko. Miłośnicy kultury też odnajdą coś dla siebie.


KURS KONWERSACYJNY JĘZYKA NIEMIECKIEGO Z EINFACH SO!

Kurs konwersacyjny języka niemieckiego z einfach so! to przede wszystkim przyjemna nauka w kameralnej grupie prowadzonej przez doświadczonego lektora. Oferujemy zajęcia w formie stacjonarnej oraz online. Nasze biura znajdują się w okolicy śródmieścia i każda z lokalizacji usytuowana jest przy stacji metra (Metro Świętokrzyska ul. Marszałkowskiej 111,  Metro Nowy Świat/Centruk Nauki Kopernik przy ul. Zajęczej 15 oraz Metro Rondo ONZ przy al. Jana Pawła II 22)


Zalety kursu konwersacyjnego języka niemieckiego z einfach so!:

– swobodna/płynna komunikacja,
– poszerzenie słownictwa
– nauka w mini-grupie (2-4 osoby)
– aktualne, różnorodne materiały dobrane precyzyjnie do uczestników grupy
– kursy prowadzone przez wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów, z wykształceniem lingwistycznym
– możliwość wyboru formy: zajęcia online lub stacjonarne
– oszczędność czasu, kurs trwa 5 tygodni, a zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut


KROK PO KROKU, CO NALEŻY ZROBIĆ:

Napisz do nas mail na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 i zgłoś gotowość do podjęcia nauki i wszelkie formalności załatwimy online lub:

Krok 1.

Rozwiąż test:

Testy poziomujące z języka niemieckiego
Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej jest dobrać odpowiednią grupę.

Krok 2.

Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email:biuro@einfachso.pl.

Krok 3.

Od poziomu B1/B1 + dodatkowo nasz metodyk przeprowadza rozmowy poziomujące. Te rozmowy mogą zostać przeprowadzone telefonicznie lub odbyć się u nas w biurze. Wystarczy wysłać mail z informacją, jaki sposób wybierasz oraz terminem, który najbardziej Tobie odpowiada. Rozmowy przeprowadzamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz soboty w godz. 9.00-14.00

Krok 4.

Przyjdź do biura*, podpisz umowę i rozpocznij swój kurs konwersacyjny z języka niemieckiego z einfach so!

*Zapisu można też dokonać mailowo.