Ile kosztuje godzina nauki niemieckiego? Ile kosztuje lekcja niemieckiego w Polsce?
Ile kosztuje godzina nauki niemieckiego? Ile kosztuje lekcja niemieckiego w Polsce?

Dzisiaj troszkę inny wpis, a mianowicie o tym, ile kosztuje indywidualna lekcja języka niemieckiego i jak to się ma do kursów grupowych – ponieważ jest to temat, który jest żywo poruszany w internecie:)

Jako pracownia języka niemieckiego znamy temat i spieszymy do Was z odpowiedziami – wszystko zależy od tego jakie kursant ma oczekiwania, jaki kurs go interesuje (m.in. czy to kurs semestralny niemieckiego, kurs intensywny języka niemieckiego, kurs indywidualny czy konwersacje po niemiecku), jaki język chciałby opanować – ogólny niemiecki, czy język niemiecki w biznesie, a może o całkowicie wąskiej specjalizacji – jak język niemiecki medyczny czy prawniczy?

Wybierając zajęcia musimy sobie zadać bardzo ważne pytanie już na początku: czy zależy nam na tym, żeby „odbębnić” kurs, by móc go wpisać w CV i zapomnieć, że się na nim było, czy może rzeczywiście opanować język i bez problemu porozumiewać się nim zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym?

Na rynku można znaleźć masę ogłoszeń dotyczących nauki języka niemieckiego. Od miast, które jak długie i szerokie, tak obwieszone ulotkami z ofertami kursów językowych, poprzez masę ogłoszeń na Social Mediach, aż do profesjonalnych kursów językowych w szkołach. Wybierając swoje miejsce nauki, warto zapoznać się z doświadczeniem i opinią prezentowaną o danej jednostce – to z pewnością ułatwi Wam podjęcie decyzji, jak również zaoszczędzenie sporej ilości gotówki ;) Wiarygodne zdają się być opinie w wyszukiwarce google dotyczące danej instytucji.

A skoro o finansach mowa, to ile rzeczywiście kosztuje godzina nauki języka niemieckiego? ​

Ceny indywidualnych lekcji wahają się od 100 zł do 350 zł za godzinę nauki – warto sprawdzić, czy to godzina lekcyjna 45 minut zajęć czy godzina zegarowa 60 minut:). Koszt kursów grupowych zaczyna się od kilkuset złotych a kończy na kilku tysiącach złotych za semestr (*Warto tutaj zwracać uwagę na oferowaną liczbę godzin oraz ukryte koszty 😉). Zwykle kursy skupione na specjalistycznym języku niemieckim lub ukierunkowane na niemiecki w biznesie są droższe (wszystko zależy od tego, jak bardzo skomplikowany jest to język).

Każda osoba, która zaczęła już flirt z obcymi językami wie, że to nie cena jest tutaj najważniejsza – zdecydowanie liczy się JAKOŚĆ! Z doświadczeń naszych klientów wiemy, że lepiej zainwestować w sprawdzoną szkołę językową, niż oddać się w ręce początkujących osób (bez doświadczenia) – to zwykle związane jest tylko z nerwami i frustracją. Jeśli liczycie więc na profesjonalizm i chcielibyście czuć się zaopiekowani przez cały okres trwania kursu, a ponadto zależy Wam na nauczeniu się swobodnego porozumiewania w języku niemieckim, to u nas macie to zapewnione zarówno na kursach grupowych (z uwagi na malutkie <3-4-osobowe> grupy) jak i na lekcjach indywidualnych.
Semestr wiosenny za pasem, więc czekamy na Was! 🖤

© Wpis „JIle kosztuje godzina nauki niemieckiego? Ile kosztuje lekcja niemieckiego w Polsce? ” jest materiałem autorskim Szkoły języka niemieckiego w Warszawie einfach so!

KATEGORIE WPISÓW

UDOSTĘPNIJ

Jeśli podoba Ci się ten wpis,
prosimy – podaj go dalej!