Referencje

Organizujemy kursy języka niemieckiego dla firm już od wielu lat. Zaufała nam między innymi firma technologiczno-finansowa Blue Media, globalna firma biofarmaceutyczna Bristol-Myers Squibb, kancelaria JF Legal, Rhenus Logistics, MGR Integration Solutions, a także Nearshore Services Poland i TU Europa Ubezpieczenia. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

„Szkoła jest dobrze zorganizowana, strona dydaktyczna zajęć bez zarzutu. Jeśli dodać do tego miłą atmosferę panującą na zajęciach, oto mamy szkołę idealną.”

– Andrzej Popielski, Blue Media

„Lektorzy einfach so! są zawsze przygotowani, posiadają odpowiednie kwalifikacje merytoryczne. Prowadzą zajęcia w sposób zróżnicowany, przystępny i interesujący. Atmosfera na zajęciach sprzyja konwersacjom i komunikowaniu się w języku niemieckim, dzięki czemu odczuwalny jest szybki postęp w nauce.”

– Magdalena Szumiel, Nearshore Services Poland

„Profesjonalizm, dynamizm oraz różnorodność lekcji to najbardziej cenione przez nas cechy podczas naszej współpracy. Nauczanie języka niemieckiego skupia się przede wszystkim na kompetencjach najbardziej praktycznych. Firma einfach so! jest niezwykle otwarta i elastyczna, dlatego szczególnie w środowisku korporacyjnym jest partnerem godnym polecenia.”

– Marat Nevretdinov, TU Europa Ubezpieczenia

„Szczególny nacisk położony jest na praktyczną umiejętność posługiwania się językiem biznesowym. Wiedza przekazywana jest w sposób przystępny, podkreślić należy profesjonalizm oraz świetne przygotowanie lektorów do prowadzonych zajęć.”

– Katarzyna Przegalińska i Konrad Pawelczyk, Bristol-Myers Squibb

 

BLUE MEDIA referencje

BLUE MEDIA referencje

Bristol referencje

Bristol referencje

NSP referencje

NSP referencje

TU Europa referencje

TU Europa referencje