O nas

einfach so! tworzy zespół kompetentnych, energicznych lektorów, którzy pragną podzielić się swoją pasją do języka niemieckiego. Jesteśmy absolwentami wydziałów neofilologicznych w Warszawie i Berlinie. Część kadry posiada tytuły doktorów nauk humanistycznych ze specjalizacją filologii germańskiej. Nasz ponad 10-letni kapitał zebraliśmy w wiodących szkołach językowych w Warszawie, Krakowie i Berlinie. Ponadto możemy pochwalić się także doświadczeniem akademickim. Mieliśmy – a niektórzy z nas w dalszym ciągu mają – przyjemność prowadzenia zajęć ze studentami wydziałów lingwistycznych i filologicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Humboldta w Berlinie.

 

Postanowiliśmy stworzyć einfach so! – profesjonalne szkolenia z języka niemieckiego w Warszawie, które wyjdą naprzeciw potrzebom obecnego rynku pracy. Skupiamy się przede wszystkim na zastosowaniu języka niemieckiego w praktyce. Jesteśmy zdania, że najważniejszą kompetencją językową jest sprawna komunikacja, dlatego na naszych kursach języka niemieckiego w Warszawie chcemy największy nacisk kłaść na tę właśnie sprawność językową.

 

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i kompetencjami, pomoc w budowaniu i rozwoju kariery z językiem niemieckim. Wyróżnia nas jakość prowadzonych szkoleń, innowacyjność, profesjonalizm, a przede wszystkim uczciwość.


einfach so! – po prostu tak!

to motto, które nam przyświeca

Poznaj nas już dziś – einfach so!

 

Skontaktuj się z einfach so!