KURSY ONLINE

JĘZYK NIEMIECKI ONLINE

Szukasz alternatywy dla kursów stacjonarnych?
Chcesz zapisać się na kurs języka niemieckiego ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy?
W twojej okolicy brakuje doświadczonych lektorów?
Nie znalazłeś jeszcze kursu, który spełniałby Twoje oczekiwania?

Dobrze trafiłeś!
Z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje językowe lub rozpocząć naukę języka niemieckiego, a czas dla nich jest na wagę złota przygotowaliśmy kurs online z języka niemieckiego.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego kursu, przedstawiamy poniżej najważniejsze założenia każdego z nich.


KURS ONLINE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

W formie kursu online języka niemieckiego prowadzimy:
1. kursy semestralne
2. kursy intensywne
3. kursy konwersacyjne
4. kursy przygotowujący do certyfikatu B2

1. Semestralny kurs online języka niemieckiego liczy 50 godzin lekcyjnych. Przez ten czas realizowany jest jeden semestr.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut lub jeden raz w tygodniu po 180 minut.

Terminy zajęć 2 razy w tygodniu:
poniedziałki i środy w godz. 7.30-9.00, 16.30-18.00, 18.10-19.45, 19.45-21.15
wtorki i czwartki w godz. 7.30-9.00, 16.30-18.00, 18.10-19.45, 19.45-21.15

Terminy zajęć 1 raz w tygodniu:
piątki, godziny:16.45-19.45 lub 18.00-21.00
soboty, godziny: 9.00-12.00, 12.15-15.15

Semestralny kurs online języka niemieckiego to kurs rozwijający wszystkie umiejętności językowe (mówienie, czytanie i rozumienie ze słuchu oraz pisanie). Zajęcia prowadzone są na podstawie podręcznika dostosowanego do poziomu grupy, jak również przygotowywane są dodatkowe materiały. Podczas zajęć lektorzy korzystają z nagrań audio oraz video.


2. Intensywny kurs online języka niemieckiego skierowany jest do wszystkich osób, które chcą w krótkim czasie zdobyć nowe umiejętności czy utrwalić zrealizowany materiał. Intensywny kurs online języka niemieckiego trwa 4 tygodnie a przez ten okres realizowany jest jeden semestr. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 180 minut. Podczas kursu  ćwiczone są wszystkie sprawności językowe.

Konwersacyjny kurs online języka niemieckiego skoncentrowany jest na wszystkich aspektach związanych ze swobodną komunikacją. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą rozumienie po niemiecku, poznają nowe słownictwo, dzięki czemu mogą nabrać pewności podczas swoich wypowiedzi/ przełamać barierę językową.

3. Kurs online języka niemieckiego przygotowujący do certyfikatu B2 to kurs, dzięki któremu przygotujesz się do egzaminów na poziomie B2. Kurs podzielony jest na cztery części odpowiadające częściom egzaminacyjnym. Głównym elementem tego kursu są zadania egzaminacyjne.

Do prowadzenia kursów online języka niemieckiego wykorzystujemy platformę edukacyjną Langlion oraz program ZOOM. To bardzo proste programy w obsłudze a dzięki nim uczestnicy mają dostęp do materiałów dydaktycznych i terminów zajęć w każdym momencie, dzięki opcji nagrywania zajęć można także raz jeszcze powrócić do interesującego nas zagadnienia.


KROK PO KROKU CO NALEŻY ZROBIĆ:

Napisz do nas mail na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 i zgłoś gotowość do podjęcia nauki i wszelkie formalności załatwimy online lub:


Krok 1.

Rozwiąż test:
Testy poziomujące z języka niemieckiego

Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej jest dobrać odpowiednią grupę.

Krok 2.

Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email:biuro@einfachso.pl.

Dodatkowo, od poziomu B1/B1+ nasz metodyk przeprowadza telefonicznie rozmowy poziomujące. Wystarczy wysłać mail z informacją, kiedy możemy zadzwonić. Rozmowy przeprowadzamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz soboty w godz. 9.00-14.00

Krok 3.

Zapisz się mailowo i rozpocznij swój kurs online języka niemieckiego.