WIRTSCHAFTSDEUTSCH

Steigende KursTENDENZ ist bei uns auf der Tagesordnung!

opis

Kurs Wirtschaftsdeutsch to kurs przeznaczony dla kursantów, którzy są na poziomie B2 i chcą kontynuować naukę języka niemieckiego ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa z zakresu gospodarki i biznesu. Ten kurs przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli chcesz bez problemu na najwyższym poziomie komunikować się z niemieckojęzycznym klientem. Kursy indywidualne i grupowe.

Materiały

W zależności od preferencji i celu klienta posiłkujemy się podręcznikami Unternehmen Deutsch (wyd. Klett), Wirtschaftskommunikation Deutsch (wyd. Langenscheidt), Erfolgreich in der geschäftlichen Korrespondenz (wyd. Cornelsen), Wirtschaftsdeutsch einfach (wyd. Langenscheidt), Repetytorium leksykalne ekonomiczne Fachsprache Wirtschaft (wyd. Klett), Testbuch Wirtschaftsdeutsch (wyd. Klett) oraz wieloma innym materiałami autorskimi, jak również artykułami z fachowym czasopism (np. Wirtschaftsnachrichten wyd. AHK, Wirtschaftswoche Online).

co zyskujesz?

Kurs można zakończyć egzaminem PWD (Prüfung Wirtschaftsdeutsch International), organizowanym przez Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową AHK w Warszawie. I przede wszystkim doskonale posługujesz się terminologią dotyczącą tematów gospodarczych.