KURSY SUPER INTENSYWNE 1 semestr w 4 tygodnie z einfach so!

Super intensywne kursy języka niemieckiego to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią szybko działać i nie czekać długo na efekty! 🙂

Kursy super intensywne są skierowane przede wszystkim do osób, które w bardzo krótkim czasie chcą nauczyć się języka niemieckiego, nadrobić zaległości czy też uporządkować sobie wiedzę na danym poziomie. Kurs rusza przy minimum 3 osobach chętnych.

 

Opis kursów:

32 godziny, 4 tygodnie, 2 razy w tygodniu po 180 minut, dni do wyboru: poniedziałek- sobota

Super intensywny kurs języka niemieckiego składa się z 32 godzin. Zajęcia trwają 4 tygodnie. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po 180 min. Terminy zajęć dostosowujemy do Państwa. Dni do wyboru: od poniedziałku do soboty. Godziny poranne lub popołudniowe: 9:00, 16:30 lub 18:15.

 

Zajęcia odbywają się na ul. Marszałkowskiej 111 (metro Świętokrzyska) bądź na ul. Zajęczej 15 (metro Nowy-Świat/Uniwersytet).

Kursy super intensywne języka niemieckiego są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto w 4 tygodnie chciałby zacząć swoją przygodę z językiem niemieckim albo usystematyzować wiedzę na danym poziomie! Przez ten okres poznajemy/przypominamy sobie słownictwo, uczymy się gramatyki oraz ćwiczymy swobodną rozmowę.

Wyjazd do Niemiec, nowa praca czy po prostu chęć poznania języka niemieckiego to tylko niektóre   powody  dla których wybieramy kurs super intensywny z einfach so! 🙂

 

Materiały dydaktyczne:

Pracujemy na nowoczesnych podręcznikach, skierowanych na komunikację Studio d, Panorama oraz Aspekte. Wykorzystujemy także materiały autorskie.

Od poziomu A1 do poziomu A2 pracujemy z podręcznikiem Panorama. Poziom B1 realizujemy ze Studio d, a od poziomu B1+  korzystamy z podręcznika Aspekte.

Poza tym dysponujemy szerokim wyborem materiałów dodatkowych, licznych ćwiczeń przygotowanych przez naszych lektorów oraz materiałów z Internetu.

 

Godziny i dni:

dni do wyboru poniedziałek- sobota , godziny 9.00, 16.30, 18.15.

 

Lokalizacja:

Carpathia Office House Zajęcza 15, Saski Point Marszałkowska 111, Q22 al. Jana Pawła II 22.

 

KROK PO KROKU,  CO NALEŻY ZROBIĆ:

 

Krok 1.

Rozwiąż test:

https://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/

Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka niemieckiego. Dzięki testowi łatwiej jest dobrać Państwu odpowiednią grupę. Na wyższych poziomach niż B1 przeprowadzana jest także rozmowa kwalifikacyjna na dany kurs.

Krok 2.

Po uzyskaniu wyniku kontaktujesz się z nami 🙂

Wysyłasz wynik bezpośrednio z formatki testu/piszesz maila: biuro@einfachso.pl lub dzwonisz: 22 224 12 01 lub 660 212 410.

Krok 3.

Umów się telefonicznie/mailowo na spotkanie.

Jesteśmy w biurze do waszej dyspozycji w poniedziałki i czwartki w godzinach 10.00-18.00, we wtorki, środy i piątki w godzinach 09.00-17.00 Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Krok 4.

Przyjdź do biura, podpisz umowę i rozpocznij swoją przygodę z nauką języka niemieckiego z einfach so! 🙂

 

ZADZWOŃ 22 244 12 01 lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl