POMOC W KARIERZE

Konsultacje / Beratung

Nasi Klienci proszą o konsultacje w zakresie określenia znajomości języka. Przeprowadzamy także konsultacje tłumaczeniowe, konsultacje przed egzaminami językowymi Goethe Institut, TELC, a także przed maturą. Można się skonsultować z nami również przed przystąpieniem do testu językowego w trakcie procesu rekrutacyjnego do danej firmy.

Pośrednictwo / Vermittlung

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku naszym celem jest także pośrednictwo w szukaniu zleceń dla Polaków szukających zatrudnienia w Niemczech lub innych krajach niemieckojęzycznych. Oferujemy także pomoc w poszukiwaniu odpowiednich kursów językowych za granicą dla osób, które decydują się na wyjazd po ukończeniu kursów z nami, bądź też zupełnie nieznających języka.

Tłumaczenia / Übersetzungen / Dolmetschen

Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z j. niemieckiego na j. polski i z j. polskiego na j. niemiecki. Są to tłumaczenia pisemne lub ustne, realizujemy tłumaczenia tele/videokonferencji. Na prośby Klientów przeprowadzamy rozmowy telefoniczne do krajów niemieckojęzycznych.

Materiały dydaktyczne / Didaktische Materialien

Regularnie przygotowujemy materiały dydaktyczne z zakresu języka niemieckiego dla naszych Klientów, indywidualnie dostosowane do poziomu i potrzeb Kursantów. Jesteśmy autorami lekcji z języka niemieckiego dla branży medycznej i opiekunów seniorów w Niemczech, Deutsch-Kursbuch wydanej przez firmę ProSenior24.

Publikacje / Veröffentlichungen

einfach so! jest autorem poradnika na temat podstawowej opieki medycznej, psychologicznej i w pomocy w codziennym funkcjonowaniu wydanej przez firmę ProSenior 24.