Poznaj nasz Team!

Nasz zespół to młodzi, energiczni lektorzy, dla których nauczanie to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja! Wszyscy ukończyli studia na kierunkach germanistyka bądź lingwistyka stosowana na najlepszych polskich i zagranicznych uniwersytetach. Znają nie tylko język, ale też kulturę i realia życia w krajach niemieckojęzycznych, gdzie część z nich jakiś czas mieszkała i pracowała. 

 

Każdy nasz lektor jest inny i z innych powodów związał się z językiem niemieckim. Wszyscy jednak potrafią rozbudzić w kursantach miłość do tego języka i kręgu kulturowego. Indywidualne podejście, którego jesteśmy zwolennikami, dodatkowo sprawia, że nasi kursanci zostają z nami na długie lata.

„Dziś potrzebne jest innowacyjne i praktyczne podejście do nauczania języka obcego. Zwłaszcza niemieckiego – w czasach, gdy znajomość angielskiego nie jest już niczym nadzwyczajnym” Ewelina Toruńczak-Pawłowicz

Dołącz do nas!

Jeżeli tak jak my żyjesz językiem niemieckim i chcesz pomagać innym w zrozumieniu go – dołącz do zespołu! Nasza szkoła języka niemieckiego stale się rozwija, w związku z tym poszukujemy kolejnych utalentowanych lektorów. Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Zapewnimy Ci możliwości rozwoju. Organizujemy wewnętrzne spotkania z native speakerem, a także firmowe szkolenia metodyczne.

Wynagrodzenie zawsze dotrze do Ciebie w terminie i zgodnie z zawartą umową.

Warunki współpracy ustalimy wspólnie i z poszanowaniem Twoich potrzeb zawodowych.

Benjamin Jurgasz benjamin.jurgasz@einfachso.pl

Walentyna Godun walentyna.godun@einfachso.pl