Kursy maturalne języka niemieckiego

Kursy maturalne języka niemieckiego są skierowane do wszystkich, którzy chcą się prawidłowo przygotować do matury podstawowej lub rozszerzonej, przećwiczyć zadania, poszerzyć słownictwo oraz opanować gramatykę. Na zajęciach przerabiane są arkusze maturalne, ćwiczone są dłuższe formy wypowiedzi pisemnych.

Kursy przygotowujące do matury prowadzimy w formie:
– zajęć indywidualnych,
– pakietów 2-osobowych
– kursów semestralnych grupowych

Kursy indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które najbardziej lubią pracę face to face z lektorem. Lektor skupia się wyłącznie na jednym kursancie, jego potrzebach oraz do tego dostosowuje tempo nauki.
Zajęcia indywidualne mogą się odbywać raz w tygodniu lub częściej, to kursant podaje nam swoją dostępność i na jej podstawie zostają wyznaczone terminy zajęć. Zajęcia mogą się odbywać w godzinach porannych, popołudniowych oraz w ciągu dnia. Kurs indywidualny organizujemy u kursanta na terenie Warszawy lub w naszym biurze.

Pakiety 2-osobowe: Jeśli masz kolegę/koleżankę, która również chciałaby/chciałby się przygotować do matury możecie wykupić kurs maturalny z języka niemieckiego razem! To zupełnie tak, jakbyście chodzili na zajęcia indywidualne i płacili tylko połowę ceny. W pakiecie 2-osobowym można wykupić dowolną liczbę godzin. Sposób prowadzenia takich zajęć jest bardzo podobny do sposobu prowadzenia zajęć indywidualnych, dodatkowym atutem jest tutaj możliwość ćwiczeń w parach.

Kurs maturalny grupowy to nauka w małej grupie (2-4 osoby). Kurs liczy 40 godzin lekcyjnych i trwa ok. 3 miesiące. Terminy zajęć wybiera kursant. Zajęcia mogą się odbywać 2 razy w tygodniu po 90 minut: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki, godziny: 16.30-18.00, 18.10- 19.40 lub 19.45-21.15. Organizujemy również zajęcia raz w tygodniu po 180 minut: piątki od godz. 16.30 lub soboty w godz. 9.30-12.30. Przygotowując do części pisemnej kładziemy nacisk na każdy aspekt, który jest później oceniany na egzaminie dojrzałości, czyli: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz wypowiedź pisemna. Przygotowujemy również do części ustnej, a lektorzy na zajęcia opracowują materiały odpowiednie do poziomu kursanta oraz zdawanej przez niego matury.

Przygotowując do części pisemnej kładziemy nacisk na każdy aspekt, który jest później oceniany na egzaminie dojrzałości, czyli: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz wypowiedź pisemna. Przygotowujemy również do części ustnej, a lektorzy na zajęcia opracowują materiały odpowiednie do poziomu kursanta oraz zdawanej przez niego matury.

LOKALIZACJA:
– Marszałkowska 111 (metro Świętokrzyska)
– Zajęcza 15 (metro Nowy-Świat/Centrum Nauki Kopernik)
– Al. Jana Pawła II 22 (metro Rondo ONZ)

FORMA:
stacjonarne lub online

MATERIAŁY:
arkusze maturalne, repetytoria wyd. Cornelsen, Lektor Klett, wiele autorskich materiałów ćwiczeniowych jak również materiały dostępne w sieci.

ZAPISY – KROK PO KROKU, CO NALEŻY ZROBIĆ:

Napisz do nas na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 i zgłoś gotowość do podjęcia nauki i wszelkie formalności załatwimy online lub:

KROK 1.
Rozwiąż test https://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/
Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej dobierzemy odpowiednią grupę.

KROK 2.
Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email:biuro@einfachso.pl.

KROK 3.
Rozmowa poziomująca.

Od poziomu B1/B1 + dodatkowo nasz metodyk przeprowadza rozmowy poziomujące. Mogą one zostać przeprowadzone telefonicznie lub odbyć się u nas w biurze. Wystarczy wysłać mail z informacją o dogodnym dla Ciebie terminie. Rozmowy przeprowadzamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00 oraz soboty w godz. 9.00-14.00

KROK 4.
Przyjdź do biura*, podpisz umowę i rozpocznij swój wakacyjny kurs języka niemieckiego z einfach so!

*Zapisu można też dokonać online – mailowo.