KURSY OGÓLNE A1-C2

der, die, das – was ist denn das?

opis

einfach so! specjalizuje się w prowadzeniu kursów ogólnych z języka niemieckiego na wszystkich poziomach – od poziomu początkowego A (Grundstufe A1 i A2), poprzez poziomy średniozaawansowane B (Mittelstufe B1 i B2), aż do poziomów najwyższych (Oberstufe C1 i C2). Oferujemy kursy indywidualne lub grupowe.

Materiały

Wiodącym podręcznikiem jest tutaj Studio d (poziomy A1-B2) wraz z dodatkowymi autorskimi materiałami dydaktycznymi. Na najwyższych poziomach preferujemy materiały dydaktyczne zapożyczone od czołowych autorów podręczników do j. niemieckiego (Helbig, Buscha, Dreyer, Schmitt, Bęza i inne) oraz aktualne teksty z czołowych czasopism i gazet niemieckich (Die Welt, Der Spiegel, Die Zeit, Die FAZ, Die Berliner Zeitung i inne). Posiłkujemy się także niezwykle ciekawymi materiałami video z Deutsche Welle, dzięki czemu Kursanci są na bieżąco z tematami, które interesują samych Niemców.

co zyskujesz?

Znasz język niemiecki, którym posługuje się 120 milionów ludzi na świecie! Możemy porozumieć się w tym języku w wielu krajach. No i oczywiście pochwalić się certyfikatami, które mile widziane będą u wymarzonego pracodawcy!