DEUTSCH FÜR DEN BERUF

Deutsch macht ERFOLGreich im Beruf!

opis

Deutsch für den Beruf to kurs prowadzący do osiągnięcia znajomości języka na poziomie B2 ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji i słownictwa niezbędnego w komunikacji z niemieckim klientem. W zależności od preferencji klienta, istnieje możliwość wyboru pomiędzy kursami dla zainteresowanych branżą hotelarską, medyczną, techniczną czy gastronomiczną. Polecamy zerknąć także w zakładkę KARIERA ZA GRANICĄ. Kursy indywidualne i grupowe.

Materiały

Podręczniki stosowane na tym poziomie to Deutsch Für den Beruf (wyd. Hueber), Training Deutsch Für den Beruf (wyd. Hueber), Unternehmen Deutsch A1/2 oraz B1/B2 (wyd. Klett), które doskonale przygotowują do realiów pracy z językiem niemieckim w zawodzie, a także do egzaminu Zertifikat Deutsch Für den Beruf.

co zyskujesz?

Wykorzystujesz znajomość języka w pracy, m.in. podczas bezpośredniego kontaktu z klientem niemieckojęzycznym, który potrafi docenić Twój trud włożony w naukę jego ojczystego języka! Dla potwierdzenia Twoich doskonałych kompetencji możesz zdać Zertifikat Deutsch Für den Beuf!