ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 

Zależy Ci na zajęciach 1:1?

Szukasz kursu „szytego na miarę” specjalnie dla Ciebie?

Lubisz pracę indywidualną z lektorem?

Chcesz szybko nauczyć się języka?

 

Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś :)  Zapraszamy na zajęcia indywidualne do einfach so! niemiecki dla budujących karierę

 

Kursy indywidualne języka niemieckiego z einfach so! przyniosą Ci najszybsze efekty!

 

Kursy indywidualne z języka niemieckiego z einfach so! prowadzimy od początku istnienia naszej szkoły. Kursy indywidualne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, praca z lektorem face to face to najbardziej owocna opcja nauki języka obcego  :)

 

Kursy indywidualne z einfach so! to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą w krótkim czasie nauczyć się języka, bądź nieco się podszkolić z jakiegoś zakresu. Kursy indywidualne mają opinię jednych z najbardziej efektywnych kursów prowadzonych w naszej placówce. Lektor skupia całą swoją uwagę tylko i wyłącznie na Tobie, rozwoju Twoich umiejętności i Twoim celu!

 

Na pierwszym spotkaniu lektor ocenia poziom Twojego języka i dostosowuje do Ciebie stopień i tempo nauki. Ponadto dobiera odpowiednie podręczniki/materiały. Podczas rozmowy kursant wskazuje, na czym chciałby się skupić, czy chce poznać język od podstaw, czy chce przygotować się do certyfikatu czy może przełamać barierę językową i  nabrać swobody w mówieniu. Razem dobieracie tematykę i charakter kursu.

 

Dodatkowym plusem takich zajęć jest to że, to Ty decydujesz gdzie będą się one odbywały, jak długo będą trwały oraz kiedy zaczynamy współpracę. Prowadzimy zajęcia 60-minutowe oraz dłuższe 90-minutowe. Spotkanie mogą odbywać się raz w tygodniu lub częściej. Zajęcia indywidualne mogą odbywać się u nas w biurze, w specjalnie dostosowanych salkach o podwyższonym standardzie. Mamy dwie dogodne lokalizacje do wyboru: ul. Marszałkowska 111 (niedaleko metra Świętokrzyska) lub Zajęcza 15 (metro Nowy-Świat/Uniwersytet, na Powiślu).  Istnieje także możliwość bezpłatnego dojazdu lektora do kursanta.

 

Na taki kurs może zapisać się każdy, bez względu na jakim poziomie językowym się znajduje.

 

Nasz zespół to młodzi, energiczni lektorzy, dla których nauczanie nie jest tylko pracą, ale przede wszystkim pasją.  Wielu z nich odbywało praktyki w Niemczech i tam też szkoliło się w sposobach efektywnego nauczania.

 

Pakiety 2-osobowe

 

Jeśli masz kolegę/koleżankę, którzy znajdują się na takim samym poziomie językowym, co Ty, możecie wykupić sobie kurs razem! To zupełnie tak, jakbyście chodzili na zajęcia indywidualne i płacili tylko połowę ceny:) W pakiecie 2-osobowym można wykupić sobie dowolną liczbę godzin.

Sposób prowadzenia takich zajęć jest bardzo podobny do sposobu prowadzenia zajęć indywidualnych.

 

Skontaktuj się z nami – tak po prostu – einfach so!

ZADZWOŃ 22 244 12 01  lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl