einfachso! | POMOC W KARIERZE - einfachso!
Nauka języka w centrum Warszawy! Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów języka niemieckiego dla osób rozwijających karierę lub planujących wyjazd za granicę.
język niemiecki, kursy językowe, kariera, praca w Niemczech, lektor Warszawa, Wirtschaftsdeutsch, Geschäftskorrespondenz, Zertifikat Deutsch, kurs dla lekarzy, kurs dla inżynierów, deutsch, kurs niemieckiego dla opiekunek, niemiecki centrum, Zertifikat Deutsch Plus, komunikacja, niemiecki warszawa, niemiecki profesjonalnie, niemiecki skutecznie, skuteczna nauka, Niemcy
204
page,page-id-204,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.5,vc_responsive

POMOC W KARIERZE

Konsultacje / Beratung

Nasi Klienci proszą o konsultacje w zakresie określenia znajomości języka. Przeprowadzamy także konsultacje tłumaczeniowe, konsultacje przed egzaminami językowymi Goethe Institut, TELC, a także przed maturą. Można się skonsultować z nami również przed przystąpieniem do testu językowego w trakcie procesu rekrutacyjnego do danej firmy.

Pośrednictwo / Vermittlung

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku naszym celem jest także pośrednictwo w szukaniu zleceń dla Polaków szukających zatrudnienia w Niemczech lub innych krajach niemieckojęzycznych. Oferujemy także pomoc w poszukiwaniu odpowiednich kursów językowych za granicą dla osób, które decydują się na wyjazd po ukończeniu kursów z nami, bądź też zupełnie nieznających języka.

Tłumaczenia / Übersetzungen / Dolmetschen

Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z j. niemieckiego na j. polski i z j. polskiego na j. niemiecki. Są to tłumaczenia pisemne lub ustne, realizujemy tłumaczenia tele/videokonferencji. Na prośby Klientów przeprowadzamy rozmowy telefoniczne do krajów niemieckojęzycznych.

Materiały dydaktyczne / Didaktische Materialien

Regularnie przygotowujemy materiały dydaktyczne z zakresu języka niemieckiego dla naszych Klientów, indywidualnie dostosowane do poziomu i potrzeb Kursantów. Jesteśmy autorami lekcji z języka niemieckiego dla branży medycznej i opiekunów seniorów w Niemczech, Deutsch-Kursbuch wydanej przez firmę ProSenior24.

Publikacje / Veröffentlichungen

einfach so! jest autorem poradnika na temat podstawowej opieki medycznej, psychologicznej i w pomocy w codziennym funkcjonowaniu wydanej przez firmę ProSenior 24.