einfachso! | Nasz Team - einfachso!
Nauka języka w centrum Warszawy! Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów języka niemieckiego dla osób rozwijających karierę lub planujących wyjazd za granicę.
język niemiecki, kursy językowe, kariera, praca w Niemczech, lektor Warszawa, Wirtschaftsdeutsch, Geschäftskorrespondenz, Zertifikat Deutsch, kurs dla lekarzy, kurs dla inżynierów, deutsch, kurs niemieckiego dla opiekunek, niemiecki centrum, Zertifikat Deutsch Plus, komunikacja, niemiecki warszawa, niemiecki profesjonalnie, niemiecki skutecznie, skuteczna nauka, Niemcy
1161
page,page-id-1161,page-parent,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.5,vc_responsive

NASZ TEAM

Nasz zespół to młodzi, energiczni lektorzy, dla których nauczanie to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja :) To absolwenci germanistyki i lingwistyki stosowanej. Doskonalili swoje umiejętności także na Uniwersytetach w Niemczech. Każdy jest inny, z innych powodów związał się z językiem niemieckim, ale każdy też potrafi rozbudzić w uczniu miłość do tego języka. Indywidualne podejście do ucznia sprawia, że nasi kursanci zostają z nami na długie lata. Zajęcia w einfach so!  to nie monotonna nauka, tylko przede wszystkich ciekawa, interesująca konwersacja, oczywiście w języku niemieckim :)

Jak sami powtarzają, najwięcej radości sprawia im, gdy kursanci próbują wyrazić swoje zdanie w języku niemieckim, rozmawiają z nimi po niemiecku :)

Poznajcie nasz team bliżej! :)