KURSY MATURALNE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kursy maturalne języka niemieckiego są skierowane do wszystkich, którzy chcą się prawidłowo przygotować do matury podstawowej lub rozszerzonej,  przećwiczyć zadania, poszerzyć słownictwo oraz opanować gramatykę. Na zajęciach przerabiane są arkusze maturalne, ćwiczone są dłuższe formy wypowiedzi pisemnych.

Przygotowując do części pisemnej kładziemy nacisk na każdy aspekt, który jest później oceniany na egzaminie dojrzałości, czyli: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz wypowiedź pisemna. Przygotowujemy również do części ustnej, a lektorzy na zajęcia opracowują materiały odpowiednie do poziomu kursanta oraz zdawanej przez niego matury.

Kursy maturalne niemieckiego

Kursy przygotowujące do matury prowadzimy w formie:

- zajęć indywidualnych,

- pakietów 2-osobowych

- kursów semestralnych grupowych

Kursy indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które najbardziej lubią pracę face to face z lektorem. Lektor skupia się wyłącznie na jednym kursancie, jego potrzebach oraz do tego dostosowuje tempo nauki.

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać raz w tygodniu lub częściej, to kursant podaje nam swoją dostępność i na podstawie tego zostają wyznaczone terminy zajęć. Zajęcia mogą się odbywać w godzinach porannych, popołudniowych oraz w ciągu dnia. Kurs indywidualny organizujemy u kursanta na terenie Warszawy.

Pakiety 2-osobowe: Jeśli masz kolegę/koleżankę, która również chciałaby/chciałby się przygotować do matury możecie wykupić sobie kurs razem! To zupełnie tak, jakbyście chodzili na zajęcia indywidualne i płacili tylko połowę ceny:) W pakiecie 2-osobowym można wykupić sobie dowolną liczbę godzin.

Sposób prowadzenia takich zajęć jest bardzo podobny do sposobu prowadzenia zajęć indywidualnych.

Kurs semestralny grupowy to nauka w małej grupie osób przygotowujących się do matury. Taki kurs liczy 40 godzin lekcyjnych i trwa ok. 3 miesięcy. Terminy zajęć wybiera kursant. Zajęcia mogą się odbywać 2 razy w tygodniu po 90 minut: poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki, godziny: 16.30-18.00, 18.10-19.40 lub 19.45-21.15. Organizujemy również zajęcia raz w tygodniu po 180 minut: piątki od godz. 16.30 lub soboty w godz. 9.30-12.30.

Kursy maturalne niemieckiego w Warszawie

Prowadzimy kursy na terenie Warszawy w czterech rożnych lokalizacjach: Zajęcza 15 (biurowiec Carpathia Office House) na Powiślu, między stacją metra Nowy Świat Uniwersytet a Centrum Nauki Kopernik, Marszałkowska 111- niedaleko stacji metra Świętokrzyska, przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej z Królewską, al. Jana Pawła II 22 (biurowiec Q22) przy stacji metra Rondo ONZ oraz w budynku przy ul. Żurawiej 26 (metro Centrum).

 

KROK PO KROKU, CO NALEŻY ZROBIĆ:

 

Krok 1.

Rozwiąż test:

http://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/

Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka niemieckiego. Wynik testu jest również wskazówką dla nas odnośnie Twojego poziomu.

 

Krok 2.

Po uzyskaniu wyniku kontaktujesz się z nami :)

Wysyłasz wynik bezpośrednio z formatki testu/piszesz maila: biuro@einfachso.pl lub dzwonisz: 22 224 12 01 lub 660 212 410.

Napisz, do jakiej matury chcesz się przygotować: podstawowej czy rozszerzonej.

 

Krok 3.

Umów się telefonicznie/mailowo na spotkanie.

Jesteśmy w biurze do waszej dyspozycji w poniedziałki i środy w godzinach 11.00-19.00, we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 10.00-18.00 Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

 

Krok 4.

Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj kursu przygotowującego do matury: indywidualny czy grupowy i rozpocznij swoją przygodę z nauką języka niemieckiego z einfach so! :)

 

ZADZWOŃ 22 244 12 01, 660 212 410 lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl