WAKACYJNE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO W WARSZAWIE

Organizacja:

36 godzin lekcyjnych, zajęcia 3x/tydzień po 135 minut

Rodzaje kursów:

ogólny A1-C1, biznesowy, certyfikacyjny (B1/B2)

Terminy:

pn-sb (dni do wyboru), godziny: 7:30, 10:00, 16:30, 17:15, 19:00 i 19:30

Starty:

5.06, 3.07, 7.08, 21.08, 11.09 – oferujemy w razie potrzeby dodatkowe terminy

Zbliża się okres wakacyjny, czas odpoczynku i urlopów w pracy. To również okres, kiedy możemy na spokojnie zająć się czynnościami, na które do tej pory nie było czasu. Warto wykorzystać ten czas na odpoczynek, jak również na naukę języka niemieckiego, powtórzenie materiału czy nadrobienie zaległości.

Okres wakacyjny to podróże oraz nowe znajomości. I to znajomości nie tylko z Polakami, ale także z obcokrajowcami. Warto w pełni przygotować się na ten czas i poznać język sąsiada zza Odry. W związku z tym zapraszamy na wakacyjny kurs języka niemieckiego w Warszawie. Wyjątkowy kurs wakacyjny PREMIUM z einfach so! to nauka języka w zawrotnym tempie. Wystarczy tylko miesiąc, aby opanować jeden semestr. :)

Wakacyjny kurs języka niemieckiego jest skierowany dla każdego, kto chciałby nauczyć się tego pięknego języka w bardzo krótkim czasie!

Wakacyjne kursy języka niemieckiego w Warszawie

Specjalnie na wakacje dla tych odpoczywających i tych pracujących organizujemy wyjątkowe kursy wakacyjne języka niemieckiego PREMIUM w Warszawie z einfach so!

Wakacyjny kurs niemieckiego w Warszawie z einfach so! to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby nadrobić zaległości, usystematyzować wiedzę czy nauczyć się języka.

Korzyści wynikające z uczestniczenia w kursie wakacyjnym z języka niemieckiego to między innymi:

  • oszczędność czasu (zajęcia 3 razy w tygodniu po 135 minut przez miesiąc)
  • możliwość szybkiego nadrobienia zaległości czy powtórzenie materiału
  • oszczędność pieniędzy, wyjątkowe ceny
  • przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego
  • efektywne spędzenie wolnego czasu w doskonałym towarzystwie! :)

 

Wakacyjny kurs języka niemieckiego PREMIUM z einfach so!

Wakacyjne kursy języka niemieckiego w Warszawie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Specjalnie na ten okres przygotowaliśmy wyjątkowy kurs wakacyjny PREMIUM.

Wakacyjny kurs języka niemieckiego w miesiąc. Tylko i wyłącznie z einfach so! To szybka, efektywna nauka języka niemieckiego w cztery tygodnie. Kurs wakacyjny w einfach so! trwa 36 godzin lekcyjnych. Przez ten czas kursant przerabia jeden poziom.

Kursy wakacyjne trwają tylko cztery tygodnie. Zajęcia odbywają się trzy razy na tydzień po 135 min. Dni i godziny zajęć dostosowujemy do preferencji kursantów, jesteśmy bardzo elastyczni. Dni dowolne, godziny zajęć również dostosowujemy do kursanta. Zajęcia odbywają się w wybrane dni od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Godziny zajęć: godziny poranne od 7:30, 10:00 oraz po południu od 16:30, 17:15, 19:00 i 19:30. Kursant podaje swoją dostępność i dobieramy mu odpowiednią grupę.

Podczas wakacyjnego kurs języka niemieckiego w Warszawie tworzymy grupy języka ogólnego od poziomu podstawowego A1 do poziomu zaawansowanego C1 oraz języków specjalistycznych, np. języka biznesowego. Tworzymy również grupy przygotowujące do egzaminu Zertifikat Deutsch B1 i B2.

Dokładamy wszelkich starań, by dobrać kursantowi odpowiednią grupę, aby jego uczestnictwo w zajęciach było jak najbardziej efektywne.

Tworzymy małe grupy, średnio 3-4 osobowe. Zajęcia odbywają się w salach o podwyższonym standardzie. Organizujemy kursy na ul. Zajęczej 15 (niedaleko metra Nowy Świat-Uniwersytet) oraz na ul. Marszałkowskiej 111 (niedaleko metra Świętokrzyska).

KROK PO KROKU CO NALEŻY ZROBIĆ:

Wyślij zapytanie ofertowe na biuro@einfachso.pl/zadzwoń 22 244 12 01 lub:

Krok 1.

Rozwiąż test:

http://einfachso.pl/testy-poziomujace-z-jezyka-niemieckiego/

Na naszej stronie umieściliśmy test, dzięki któremu można sprawdzić swoją znajomość języka. Dzięki testowi łatwiej jest dobrać Państwu odpowiednią grupę.

Krok 2.

Wyślij do nas wynik z formatki po zakończeniu testu lub na email:biuro@einfachso.pl.

Po uzyskaniu wyniku skontaktuj się z nami.

Krok 3.

Umów się telefonicznie/mailowo na spotkanie.

Krok 4.

Przyjdź do biura, podpisz umowę i rozpocznij swoją wakacyjną przygodę z nauką języka niemieckiego z einfach so! :)