einfachso! | Kursy ogólne A1-C2 - einfachso!
Nauka języka w centrum Warszawy! Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów języka niemieckiego dla osób rozwijających karierę lub planujących wyjazd za granicę.
język niemiecki, kursy językowe, kariera, praca w Niemczech, lektor Warszawa, Wirtschaftsdeutsch, Geschäftskorrespondenz, Zertifikat Deutsch, kurs dla lekarzy, kurs dla inżynierów, deutsch, kurs niemieckiego dla opiekunek, niemiecki centrum, Zertifikat Deutsch Plus, komunikacja, niemiecki warszawa, niemiecki profesjonalnie, niemiecki skutecznie, skuteczna nauka, Niemcy
162
page,page-id-162,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.5,vc_responsive

KURSY OGÓLNE A1-C2

der, die, das – was ist denn das?

opis

einfach so! specjalizuje się w prowadzeniu kursów ogólnych z języka niemieckiego na wszystkich poziomach – od poziomu początkowego A (Grundstufe A1 i A2), poprzez poziomy średniozaawansowane B (Mittelstufe B1 i B2), aż do poziomów najwyższych (Oberstufe C1 i C2). Oferujemy kursy indywidualne lub grupowe.

Materiały

Wiodącym podręcznikiem jest tutaj Studio d (poziomy A1-B2) wraz z dodatkowymi autorskimi materiałami dydaktycznymi. Na najwyższych poziomach preferujemy materiały dydaktyczne zapożyczone od czołowych autorów podręczników do j. niemieckiego (Helbig, Buscha, Dreyer, Schmitt, Bęza i inne) oraz aktualne teksty z czołowych czasopism i gazet niemieckich (Die Welt, Der Spiegel, Die Zeit, Die FAZ, Die Berliner Zeitung i inne). Posiłkujemy się także niezwykle ciekawymi materiałami video z Deutsche Welle, dzięki czemu Kursanci są na bieżąco z tematami, które interesują samych Niemców.

co zyskujesz?

Znasz język niemiecki, którym posługuje się 120 milionów ludzi na świecie! Możemy porozumieć się w tym języku w wielu krajach. No i oczywiście pochwalić się certyfikatami, które mile widziane będą u wymarzonego pracodawcy!