einfachso! | KURSY OGÓLNE A1-C2 za granicą - einfachso!
Nauka języka w centrum Warszawy! Zajmujemy się przeprowadzaniem kursów języka niemieckiego dla osób rozwijających karierę lub planujących wyjazd za granicę.
język niemiecki, kursy językowe, kariera, praca w Niemczech, lektor Warszawa, Wirtschaftsdeutsch, Geschäftskorrespondenz, Zertifikat Deutsch, kurs dla lekarzy, kurs dla inżynierów, deutsch, kurs niemieckiego dla opiekunek, niemiecki centrum, Zertifikat Deutsch Plus, komunikacja, niemiecki warszawa, niemiecki profesjonalnie, niemiecki skutecznie, skuteczna nauka, Niemcy
193
page,page-id-193,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.5,vc_responsive

KURSY OGÓLNE A1-C2

Ich bin Anna, und du?

opis

Kursy ogólne z języka niemieckiego prowadzimy na wszystkich poziomach – począwszy od poziomu początkowego A (Grundstufe A1 i A2), poprzez poziomy średniozaawansowane B (Mittelstufe B1 i B2), aż do poziomów najwyższych (Oberstufe C1 i C2). Organizujemy kursy indywidualne i grupowe.

Materiały

Wiodącym podręcznikiem jest tutaj Studio d (poziomy A1-B2) wraz z dodatkowymi autorskimi materiałami dydaktycznymi.

co zyskujesz?

Znasz język niemiecki, którym posługuje się w samych Niemczech 80 milionów ludzi! Możemy porozumieć się w tym języku także w wielu innych krajach. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, znajomość języka niemieckiego jest niezbędna! A nasze nowatorskie podejście do nauczania języka spowoduje, że przestaniesz się go bać!