KURSY PRZEZ SKYPE

 

Chcesz się uczyć języka niemieckiego bez wychodzenia z domu? Nie masz możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne?

 

Jeżeli tak – to zapraszamy na kursy języka niemieckiego przez Skype z einfach so!

 

Kursy przez Skype z einfach so! cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Od dłuższego czasu prowadzimy kursy przez Skype z kursantami z Niemiec, Szwajcarii i Norwegii. To wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć języka niemieckiego, ale nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne lub po prostu wolą uczyć się w domu :)

 

Kursy przez Skype zostały przeznaczone dla wszystkich, bez względu na poziom znajomości języka. Startujemy od poziomu A1, czyli od samych podstaw. Na ten kurs decydują się osoby, które zaczynają swoją przygodę z językiem niemieckim oraz osoby, które chcą utrwalić wiedzę czy nabrać biegłości w mowie. To najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na swobodnej komunikacji, ponieważ na zajęciach mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy :)

 

Dzięki kursom przez Skype z einfach so! uczysz się nie tylko swobodnej rozmowy ale również ćwiczysz rozumienie ze słuchu. Po takim kursie rozmowa telefoniczna w języku niemieckim nie sprawia najmniejszych trudności!

 

Do realizacji kursów przez Skype używamy nie tylko podręcznika, ale korzystamy również z dodatkowych materiałów, nagrań, ćwiczeń przygotowanych przez lektorów. Praca z materiałami dodatkowymi pomaga utrwalić nabytą wiedzę.

 

Nasz zespół to grupa młodych lektorów, która chce przekazać Tobie jak najwięcej. Dokładają wszelkich starań, aby zajęcia z nimi nie były monotonne, tylko wzbudzały w Tobie chęć nauki języka. Jak sami twierdzą, największą radość sprawia im obserwacja postępów językowych u kursantów.

 

Lekcje zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb kursanta, jego umiejętności i poziomu. Lektorzy oceniają poziom zaawansowania kursanta i dobierają odpowiednie tempo nauki.

 

Dużym atutem tych zajęć jest dostęp z każdego miejsca w Polsce i poza granicami naszego kraju.

 

Skontaktuj się z nami – tak po prostu – einfach so!

ZADZWOŃ 22 244 12 01  lub NAPISZ DO NAS: biuro@einfachso.pl