einfachso! | Intensywne kursy niemieckiego w Warszawie
Zapraszamy na intensywne kursy języka niemieckiego w centrum Warszawy! Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Więcej informacji na einfachso.pl!
intensywny, kurs, kursy, niemiecki, język, warszawa
431
page,page-id-431,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.0.5,vc_responsive

KURSY INTENSYWNE A1-C2

Wir leben schnell, wir lernen schnell … und INTENSIV!

opis

einfach so! zaprasza na kursy intensywne w Warszawie. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach od początkującego (Grundstufe A1 i A2), poprzez poziomy średniozaawansowane B (Mittelstufe B1, B1+ i B2), aż do poziomów najwyższych (Oberstufe C1 i C2).

Materiały

Pracujemy na nowoczesnych, ciekawych i specjalnie dobranych do naszych intensywnych kursów podręcznikach. Wiodącym materiałem dydaktycznym z języka ogólnego do poziomu B1 jest Studio d, następnie przechodzimy do podręcznika Aspekte. Nauką na najwyższych poziomach na naszych intensywnych kursach wspomagamy także autentycznymi tekstami z wiodących niemieckich gazet i czasopism (Die Welt, Die Zeit, Der Spiegel, Der Handelsblatt, Die Wirtschaftswoche, Die Berliner Zeitung, w celach edukacyjnych niejednokrotnie także Bild:)). Poza tym korzystamy z materiałów audiowizualnych, oglądamy filmy dotyczące aktualnych tematów na świecie, jak również fabularne.

co zyskujesz?

Kursy intensywne z einfach so! gwarantują Ci szybką naukę języka w krótkim czasie. Efektywna powtórka, przygotowanie do wyjazdu do Niemiec, zdanie certyfikatu/egazminu czy przygotowanie do rozmowy z niemieckim kontrahentem? To wszystko zapewnią Ci kursy intensywne z einfach so!.